WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W konińskim USC wręczono medale "złotym" małżonkom  

Dodano: 17.05.2017 11:19

W konińskim Urzędzie Stanu Cywilnego wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medalami, przyznawanymi przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, uhonorowano w miniony wtorek (16 maja) siedem par, w tym jedną za 60-lecie małżeństwa, pozostałych za 50-lecie, czyli złote gody. Medale wręczył parom prezydent Konina Józef Nowicki. Dla jubilatów były ponadto kwiaty, życzenia zdrowia i wytrwałości, toast za pomyślność. Uczestnicy uroczystości odśpiewali gromkie „Sto lat” złotym jubilatom.

Z okazji 60-lecia medale były dla Marii i Jana Głąbickich (60-lecie) , Anny i Józefa Okoniów, Czesławy i Jana Tomickich, Krystyny i Marka Tylmanów, Elżbiety i Eugeniusza Pilarskich, Teresy i Franciszka Kubackich oraz Zofii i Lecha Gębickich.

 

Gratulujemy !

slajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:USC Konin,   złote gody,   medale dla małżonków,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Piękne, zadbane panie i eleganccy mężczyźni. Tylko pogratulować :)
Dodano: 17.05.2017 16:51    Przez: ~lidka
Dlaczego dzisiaj młodzi ludzie tak łatwo się rozwodzą, zrzucają na niezgodność charakterów, a tu proszę ludzie już wiekowi i jakoś ze sobą wytrzymali, choć na pewno nie było łatwo.
Dodano: 17.05.2017 18:18    Przez: ~Anatol szuka żony
Nie opuszczę cię, aż do śmierci i nie istotne przed kim przysięgasz, ślubujesz drugiej połowie wierność, aż do śmierci, rozstania czy rozwody nie wchodzą w grę.
Dodano: 17.05.2017 18:07    Przez: ~w-z

KOMENTARZE

Może w końcu Urząd zmieni statut nadawania medali nie za 50 a uważam ze wyczynem jest juz 30lat nonsens z PRL-u wytrzymac 50 lat Kpina
Dodano: 17.05.2017 12:13    Przez: ~Zmienic to prawo na 30lat
Nie opuszczę cię, aż do śmierci i nie istotne przed kim przysięgasz, ślubujesz drugiej połowie wierność, aż do śmierci, rozstania czy rozwody nie wchodzą w grę.
Dodano: 17.05.2017 18:07    Przez: ~w-z
Jedna za 60-lecie, a niżej wszystkie są wymienione.. Artykuły kuleją.
Dodano: 17.05.2017 12:40    Przez: ~xyz
Poza tym jedna para medalu nie dostała, bo zapewne dostała już na 50lecie, a dwa razy dostać nie można i widać, że mają tylko kwiaty.
Dodano: 17.05.2017 12:42    Przez: ~yxz
Gratulacje! Ile można z babą wytrzymać.
Dodano: 17.05.2017 13:07    Przez: ~ps
Do osób piszących na NIE pod wpisem zeby zmienic to na 30 lat a nie 50. Otórz ayuorka tego pomysłu ma 100% rację a komu sie to nie podoba? nie rozumiem jak mozna pisac na NIE zeby wprowadzić 30 lat w związku. PRL-owska demagogia i sami ubecy sie odzywaja a oddaj dziadu jeden z drugom pół 5tys zł emerytury i nie podbijaj na nie tewgo wpisu. Wprowadzić 30-lat i będzie OK.
Dodano: 17.05.2017 14:07    Przez: ~precz z ubecja i komuną
Piękne, zadbane panie i eleganccy mężczyźni. Tylko pogratulować :)
Dodano: 17.05.2017 16:51    Przez: ~lidka
Jaja sobie robisz!
Dodano: 17.05.2017 19:20    Przez: ~xxxc
Do xxc - dla ciebie zapewne piękno kończy się w wieku 30 la? Żal.
Dodano: 18.05.2017 08:57    Przez: ~www
Dlaczego dzisiaj młodzi ludzie tak łatwo się rozwodzą, zrzucają na niezgodność charakterów, a tu proszę ludzie już wiekowi i jakoś ze sobą wytrzymali, choć na pewno nie było łatwo.
Dodano: 17.05.2017 18:18    Przez: ~Anatol szuka żony
Niech biorą przykład z prezydenta konina .....
Dodano: 17.05.2017 19:17    Przez: ~LEPIJ nie
Wielkie gratulacje.Bierzmy przyklad z tych wiernych i kochajacych sie ludzi.Pozdrawiam.
Dodano: 18.05.2017 08:58    Przez: ~Pan Rycho
A czy medale nie powinny być też za 6o - lecie pożycia? Dostali na 50- lecie małżeństwa to już im się nie należy?????? Wiem, że jest tylko jeden model medalu, ale to właśnie baaaaaaaaaardzo by się należało też odznaczyć medalem za 60 i nawet 70 lat po ślubie. A taką parę znałam byli razem 70 lat, a to niemal cud.
Dodano: 18.05.2017 21:07    Przez: ~ona