WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Stare Miasto. Całe rodziny bawiły się na Gminnym Dniu Dziecka

Dodano: 3.06.2017 19:51
Źródło: LM.pl

Gminny Dzień Dziecka rozpoczął tegoroczne Dni Staromiejskie. Mieszkańcy Starego Miasta będą się bawić jeszcze jutro.

Występy małych artystów, stoiska z przysmakami i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Na placu przy przedszkolu najmłodsi mieszkańcy gminy mogli liczyć na nagrody w loterii fantowej, malowanie buziek i balony. Po drugiej stronie ulicy zaś na dzieci czekały zajęcia plastyczne, slalom z przeszkodami oraz dmuchańce. Na rodziców natomiast czekało sporo smakołyków.

Jeszcze dzisiaj w ramach Dni Staromiejskich odbywa się Noc Bibliotek i spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem. Natomiast jutro na „Orliku” o godz. 9:00 rozegrany zostanie dziecięcy turniej piłkarski, o godz. 16:00 zagra Orkiestra Staromiejska, a o godz. 17:00 impreza zostanie oficjalnie otwarta. Godzinę później wystąpi zespół MIG, a o godz. 19:30 – zespół CamaSutra.

Zwieńczeniem Dni Staromiejskich będzie widowisko laserowo-multimedialne, które zaplanowano na godz. 22:30.  

slajd 1 z 42
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W gminie Stare Miasto zatrudniane są osoby znajome rodziny osób z gminy. Korupcja kwitnie. Jestem mieszkanką pracowałam tu i nigdy więcej chyba że zmieni się władza
Dodano: 4.06.2017 15:56    Przez: ~mieszkanka

KOMENTARZE

Dlaczego w Kluczowej Instytucji w Gminie czyli w Bibliotece Publicznej w Starym Mieście w Kwietniu 2016 roku została obsadzona na stanowisku Dyrektora Biblioteki osoba nie zamieszkująca nigdy na terenie Gminy Stare Miasto ani tez w chwili zatrudnienia nie mieszkająca na terenie Gminy czyli pan Matusiak? Dlaczego na stanowisko Dyrektora została obsadzona akurat osoba która nigdy nie pełniła nawet żadnej funkcji Kierowniczej nie wspominając o Dyrektorskiej w Urzędzie Gminy czy też żadnej Jednostce Podległej czy też nawet gdziekolwiek nie pracowała jako Kierownik czegokolwiek a została zrobiona Dyrektorem a przyjęta zaraz po szkole na staż a następnie zatrudniona w Urzędzie Gminy jako Referent? Czy w całej Gminie nie było ani Jednej odpowiedniej osoby do objęcia tej funkcji? Czy mieszkańcy Gminy są potrzebni tylko do oddania głosu na wybory Samorządowe? A potem zatrudniane na bardzo dobrze płatnych stanowiskach dostają osoby z po za Gminy a Mieszkańcy Gminy ...
Dodano: 04.06.2017 13:23    Przez: ~Mieszkańcy
Trzeba należeć do czerwonej sitwy to by praca była.Wiele stanowisk jest tworzonych ,nikomu nie potrzebnych tylko po to by się rozrastała czerwona pajęczyna.
Dodano: 05.06.2017 10:47    Przez: ~muchomorek
Dlaczego na terenie Konina pracują osoby zamieszkałe poza granicami miasta i zamieszkujące w sąsiednich gminach, dlaczego ludzie mieszkający w Koninie i w pobliskich gminach zatrudniani są i pracują w innych miastach. Dlaczego są tacy ludzie, którym z zawiści się żółć ulewa. Pytam się dlatego są tacy ludzie jak "Mieszkańcy" .
Dodano: 05.06.2017 13:09    Przez: ~Koninianka
a Mieszkańcy mają wyjeżdżać np. za granicę ?
Dodano: 04.06.2017 13:25    Przez: ~Mieszkańcy cd.
Odwołać Obecnego Dyrektora Biblioteki Publicznej w Starym Mieście pana Matusiaka!
Dodano: 04.06.2017 13:47    Przez: ~z Gminy
Wstydźcie się tak kiepskimi zdjęciami !!!!
Dodano: 04.06.2017 15:29    Przez: ~eldoradosKonin
W gminie Stare Miasto zatrudniane są osoby znajome rodziny osób z gminy. Korupcja kwitnie. Jestem mieszkanką pracowałam tu i nigdy więcej chyba że zmieni się władza
Dodano: 04.06.2017 15:56    Przez: ~mieszkanka
I Twoi znajomi dojdą do władzy ;-)
Dodano: 04.06.2017 17:00    Przez: ~pdps
Zgadzam się. Przyjmowane są osoby z Konina, a mieszkańcom starego miasta dziękuję się za pracę. Skandal
Dodano: 04.06.2017 18:32    Przez: ~Zawiedziona
I tak się dzieje również w szkolach
Dodano: 04.06.2017 18:37    Przez: ~Xxx
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO