WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. WORD przekazał podstawówkom pomoce dydaktyczne

Dodano: 11.12.2017 11:32
Źródło: LM.pl

Wartą około 21 tys. zł wyprawkę edukacyjną czterem placówkom z czterech powiatów, przekazał Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie.

Plansze ze znakami drogowymi, bezpieczną drogą do szkoły, pierwszą pomocą przy wypadku komunikacyjnym, a także 32 przenośne znaki drogowe, sygnalizator świetlny, matę obrazującą przejście dla pieszych oraz trzy rowery z wyposażeniem. Pomoce dydaktyczne trafiły do Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Rychwale, Szkoły Podstawowej w Boleszczynie (powiat turecki), Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Zabornym (powiat słupecki) i Szkoły Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej (powiat kolski).

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie na przestrzeni 11 lat wyposażył 74 szkoły podstawowe.  

fot. WORD Konin

  • Koniński WORD przekazał szkołom podstawowym pomoce dydaktyczne
  • Koniński WORD przekazał szkołom podstawowym pomoce dydaktyczne
  • Koniński WORD przekazał szkołom podstawowym pomoce dydaktyczne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A ja jestem za tym aby zamiast dawać urzędnikom po 5 000,- zł lub więcej wypłaty co miesiąc, zaoszczędzić na nich. A w to miejsce budować na wsiach wyizolowane od ruchu pojazdów samochodowych i motocykli ścieżki rowerowe. Kupować dla wszystkich szkół sprzęt dydaktyczny. Takie akcja to paranoja populistyczna. Środki powinny bezpośrednio trafiać tam gdzie są potrzebne i zostaną wykorzystane. Szkoły pękają w szwach. Rowery pewnie dureń od wf złoży na zimę na zaplecze a wiosną zabierze na kwadrat pod pozorem konserwacji. Kryminał.
Dodano: 11.12.2017 15:06    Przez: ~szady
Kiedy w końcu POpędzicie tego cwaniaczka z PO od KORYTA ?
Dodano: 11.12.2017 22:23    Przez: ~PO WON
A ja tu widze serdelek wyborczy
Dodano: 11.12.2017 15:19    Przez: ~Polityk
Dobrze że WORD przekazuje wyprawkę dydaktyczną dla podstawówek,ale egzamin na prawo jazdy ludzie zdają po kilka lub więcej razy więc kasa jest ,ta zdawalnosc w tym WORDZIE też byście nieco poprawili bo wydaje mi się że czasami też trochę przesadzacię no.
Dodano: 11.12.2017 15:33    Przez: ~Ha
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO