WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tramwaj wodny wrócił do Gosławic. Został patriotycznie oklejony

Dodano: 1.05.2018 16:28
Źródło: LM.pl

„Bóg, Honor, Ojczyzna” - z takimi patriotycznymi hasłami na jezioro Pątnowskie wrócił tramwaj wodny „Pociejewo 1”. Jednostka została oklejona w związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tramwaj wodny wrócił wczoraj do „Przystani Gosławice”, administrowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie. Majówka na jeziorze brzmi kusząco, więc statek od dziś zaczyna regularne rejsy, które odbywać się będą od godz. 11:00 do 18:00.

Samo pływanie nim to tylko jedna z atrakcji. Drugą z pewnością są obrazki w jakie tramwaj został opatrzony. Z obu jego stron można zobaczyć mundurowych, a wśród nich postać marszałka Józefa Piłsudskiego. Patriotyczny wygląd jednostki pływającej wpisuje się w tegoroczny projekt „Konin dla niepodległej”.

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oczywiście transportowali go w godzinie największego szczytu o godz .15 korek zrobili na kilometr..Brawo dla organizatorów .
Dodano: 1.05.2018 19:04    Przez: ~pot
Taaa zrobiony przez PKS... To miasto to amatorszczyzna w każdym temacie
Dodano: 1.05.2018 16:37    Przez: ~Mm
Niezła atrakcja. Rejs, przy którym widzisz tylko obrazek, a nie widoki dookoła.
Dodano: 1.05.2018 16:52    Przez: GordiT
mylisz sie.... jest tą samą techniką co na autobusach.. czyli ch... widać widoki ...
Dodano: 1.05.2018 22:31    Przez: ~oj
na koniu z lewej to ... pierwszy ułan Konina wice Lorek?
Dodano: 1.05.2018 19:07    Przez: ~Lotna

KOMENTARZE

Taaa zrobiony przez PKS... To miasto to amatorszczyzna w każdym temacie
Dodano: 01.05.2018 16:37    Przez: ~Mm
taaaa i tak te nalepki niensprawią, że ta łódka się zwróci...
Dodano: 01.05.2018 22:30    Przez: ~przykre to
te nalepki sprawiają, że łódka sie nie rozpada
Dodano: 02.05.2018 08:42    Przez: ~wachta
A już myślałem , że wiozą tę łajbę na zalane tereny inwestycyjne
Dodano: 07.05.2018 11:40    Przez: ~poirytowany.
Niezła atrakcja. Rejs, przy którym widzisz tylko obrazek, a nie widoki dookoła.
Dodano: 01.05.2018 16:52    Przez: GordiT
Żeby znów nie trzeba było ratować pasażerów i
Dodano: 01.05.2018 17:10    Przez: ~Pałka
Obrazki widzisz tylko z zewnątrz. Nie przeszkadzają w podziwianiu krajobrazu.
Dodano: 01.05.2018 17:16    Przez: ~antytrol
mylisz sie.... jest tą samą techniką co na autobusach.. czyli ch... widać widoki ...
Dodano: 01.05.2018 22:31    Przez: ~oj
powinien nazywac sie tytanic,i tak do tego nie wsiade...
Dodano: 01.05.2018 17:21    Przez: ~ala
A kto jest teraz kapitanem na tym tramwaju. Czy ten co kiedys, sympatyczny P. Zygmunt z siwa broda, czy jakis nowy czerwony od Jozefa z SLD i po znajomosci - wie ktos?
Dodano: 01.05.2018 17:36    Przez: ~pilem piwona tym tamwaju
pozdrawiam kapitana Pociejewa pana Zygmunta!
Dodano: 01.05.2018 17:47    Przez: ~Zen
kto zlecił oklejenie tramwaju?
Dodano: 01.05.2018 18:09    Przez: ~wariaci
Legenda głosi, że na pokładzie konińskiego tramwaju wodnego nagrano teledysk do utworu "Prawy do lewego". Chociaż sam tytuł utworu ciężko wpasować w lokalną opcję polityczną...
Dodano: 01.05.2018 18:11    Przez: ~vinorosso
Oczywiście transportowali go w godzinie największego szczytu o godz .15 korek zrobili na kilometr..Brawo dla organizatorów .
Dodano: 01.05.2018 19:04    Przez: ~pot
na koniu z lewej to ... pierwszy ułan Konina wice Lorek?
Dodano: 01.05.2018 19:07    Przez: ~Lotna
Ten Ułan to sepleniacy cwaniaczek.
Dodano: 03.05.2018 08:05    Przez: ~Wyborca
pierwszy ułan Konina..... dobre...ha,ha,ha