WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy

Dodano: 10.08.2018 10:17
Źródło: LM.pl

Słupeccy strażacy ratowali zatrzaśnięte w samochodzie trzymiesięczne dziecko. Na szczęście maluchowi nic się nie stało.

Wczoraj w miejscowości Piotrowice w gm. Słupca kobieta po zapięciu dziecka w foteliku zamknęła drzwi i zostawiła w środku kluczyki. Ze względu na wysoką temperaturę, przerażona matka poprosiła o pomoc strażaków.

- Po dojeździe na miejsce strażacy w uzgodnieniu z matką bardzo szybko wybili tylną szybę w samochodzie i dostali się do środka. Dzięki szybkiemu zaalarmowaniu strażaków, dziecku nic się nie stało – informuje Marcin Nachowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Mundurowi przypominają, żeby w wysokich temperaturach nie zostawiać dzieci i zwierząt w samochodach.

fot. KP PSP Słupca

  • Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy
  • Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale będzie miała zjebe od chłopa w domu
Dodano: 10.08.2018 17:17    Przez: ~Xd
nie bylo zadnego zlodzieja na miejscu, ktory by otworzyl drzwi bez wybijania szyby? Pewnie jakby na policje zadzwonila, to by juz odpowiednio pokierowali ;-)
Dodano: 10.08.2018 11:14    Przez: ~123
A jak Cię mama wiezie autem, to gdzie siedzisz? Z przodu czy z...?
Dodano: 10.08.2018 12:25    Przez: ~Ludzik
Wystarczyło podnieść kamień i wywalić szybę a nie dzwonić po straż. Mogła zadzwonić po szwagra z Gdańska czy ciocię z Częstochowy - rozum wymielony przez Srejsbuka.
Dodano: 10.08.2018 16:54    Przez: ~Jadzia

KOMENTARZE

Piękny passeratos be sześć
Dodano: 10.08.2018 10:25    Przez: ~VW
Wystarczyło podnieść kamień i wywalić szybę a nie dzwonić po straż. Mogła zadzwonić po szwagra z Gdańska czy ciocię z Częstochowy - rozum wymielony przez Srejsbuka.
Dodano: 10.08.2018 16:54    Przez: ~Jadzia
Ale będzie miała zjebe od chłopa w domu
Dodano: 10.08.2018 17:17    Przez: ~Xd
Zjeby to ty będziesz miał jak się twoja dowie że głupoty w internecie wypisujesz
Dodano: 10.08.2018 17:34    Przez: ~Mam zamiar
Brawo super to mi się podoba ekstra tak powinno być
Dodano: 10.08.2018 19:01    Przez: ~Pn
też matka ....jakby sama nie mogła wybić szyby ???!!!
Dodano: 10.08.2018 10:35    Przez: ~ojciec
nie mogła, no bo to matka...
Dodano: 10.08.2018 10:41    Przez: ~-do ojciec
mogła wybić kostką brukową - tyle miała obok- widać na zdjęciu
Dodano: 10.08.2018 11:38    Przez: ~!!!
Upal ja zadzumil. Albo srajbuk.
Dodano: 10.08.2018 20:43    Przez: ~Pn
Matka wezwała fachowców a przyjechały tłuki i szybę potłukli...
Dodano: 11.08.2018 04:34    Przez: ~szkoda dzwonić
nie bylo zadnego zlodzieja na miejscu, ktory by otworzyl drzwi bez wybijania szyby? Pewnie jakby na policje zadzwonila, to by juz odpowiednio pokierowali ;-)
Dodano: 10.08.2018 11:14    Przez: ~123
Strażacy wybili tylną???????? szybę? Jeśli ta jest tylna to jak nazywa się ta w pokrywie bagażnika?????
Dodano: 10.08.2018 12:06    Przez: ~Aaa
A jak Cię mama wiezie autem, to gdzie siedzisz? Z przodu czy z...?
Dodano: 10.08.2018 12:25    Przez: ~Ludzik
To jest szyba boczna tylna
Dodano: 10.08.2018 14:31    Przez: ~Nie
Nazywa się "szyba klapy bagażnika" omg
Dodano: 10.08.2018 15:38    Przez: ~Cycek
Ludzik, on MZK całe życie jeździ
Dodano: 10.08.2018 17:35    Przez: ~Się
Ha! ~Się, masz rację. On zawsze za kierowcą, bo mama mówiła, że tam najbezpieczniej, bo kierowca będzie siebie najpierw ratował. Trzeba się mamy słuchać
Dodano: 10.08.2018 18:50    Przez: ~Ludzik
Bagaznikowa?
Dodano: 10.08.2018 20:43    Przez: ~Pn
Nowoczesnie I Profesionalnie straz ma metody ……...
Dodano: 10.08.2018 12:44    Przez: ~ratownik m.....
i z 700 szyba ...
Dodano: 10.08.2018 13:38    Przez: ~aaa
No i wpier... pd meza. Nie lapie jak mozna zamknac kluczyki. Kluczykami to sie auto otwiera ivtrzyma sie je oezy d.... Podobnie jak sie auto zgasi.... To musiala byc Grazyna.
Dodano: 10.08.2018 20:45    Przez: ~Pn
ko wybija szybe w obecnym czasie by otworzyc auto strarzacy na kurs powinni przechodzic szkolenia w tej dziedzinie bo łatwo wybic a jak w oczy wpadną odpryski i kl=aleke zrobią do śmierci małe dziecko a otwarcia sposub jest prosty oni powinni wiedziec pochylam sie nad wami strarzacy
Dodano: 10.08.2018 13:49    Przez: ~mechanik
Ty się pochyl nad ortografią.
Dodano: 10.08.2018 18:49    Przez: ~xXx
Mąż jej da ... Passerati Uszkodzić....
Dodano: 10.08.2018 14:03    Przez: ~sdfdf
Na goły tyłek ją teraz wybatoży za zbitą szybę w passeratti. A miał wieźć nim do ślubu Grażyne i Brajana.
Dodano: 10.08.2018 16:56    Przez: ~Joanna
Byle kto by wybił, nie trzeba było gamoni wzywać.
Dodano: 10.08.2018 15:27    Przez: ~Mądry
500 plus juz działa!
Dodano: 11.08.2018 00:18    Przez: ~Kaczor
1 z 2
12>>