WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy

Dodano: 10.08.2018 10:17
Źródło: LM.pl

Słupeccy strażacy ratowali zatrzaśnięte w samochodzie trzymiesięczne dziecko. Na szczęście maluchowi nic się nie stało.

Wczoraj w miejscowości Piotrowice w gm. Słupca kobieta po zapięciu dziecka w foteliku zamknęła drzwi i zostawiła w środku kluczyki. Ze względu na wysoką temperaturę, przerażona matka poprosiła o pomoc strażaków.

- Po dojeździe na miejsce strażacy w uzgodnieniu z matką bardzo szybko wybili tylną szybę w samochodzie i dostali się do środka. Dzięki szybkiemu zaalarmowaniu strażaków, dziecku nic się nie stało – informuje Marcin Nachowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Mundurowi przypominają, żeby w wysokich temperaturach nie zostawiać dzieci i zwierząt w samochodach.

fot. KP PSP Słupca

  • Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy
  • Trzymiesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Uratowali je strażacy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale będzie miała zjebe od chłopa w domu
Dodano: 10.08.2018 17:17    Przez: ~Xd
nie bylo zadnego zlodzieja na miejscu, ktory by otworzyl drzwi bez wybijania szyby? Pewnie jakby na policje zadzwonila, to by juz odpowiednio pokierowali ;-)
Dodano: 10.08.2018 11:14    Przez: ~123
A jak Cię mama wiezie autem, to gdzie siedzisz? Z przodu czy z...?
Dodano: 10.08.2018 12:25    Przez: ~Ludzik
Wystarczyło podnieść kamień i wywalić szybę a nie dzwonić po straż. Mogła zadzwonić po szwagra z Gdańska czy ciocię z Częstochowy - rozum wymielony przez Srejsbuka.
Dodano: 10.08.2018 16:54    Przez: ~Jadzia

KOMENTARZE

Piękny passeratos be sześć
Dodano: 10.08.2018 10:25    Przez: ~VW
Wystarczyło podnieść kamień i wywalić szybę a nie dzwonić po straż. Mogła zadzwonić po szwagra z Gdańska czy ciocię z Częstochowy - rozum wymielony przez Srejsbuka.
Dodano: 10.08.2018 16:54    Przez: ~Jadzia
Ale będzie miała zjebe od chłopa w domu
Dodano: 10.08.2018 17:17    Przez: ~Xd
Zjeby to ty będziesz miał jak się twoja dowie że głupoty w internecie wypisujesz
Dodano: 10.08.2018 17:34    Przez: ~Mam zamiar
Brawo super to mi się podoba ekstra tak powinno być
Dodano: 10.08.2018 19:01    Przez: ~Pn
też matka ....jakby sama nie mogła wybić szyby ???!!!
Dodano: 10.08.2018 10:35    Przez: ~ojciec
nie mogła, no bo to matka...
Dodano: 10.08.2018 10:41    Przez: ~-do ojciec
mogła wybić kostką brukową - tyle miała obok- widać na zdjęciu
Dodano: 10.08.2018 11:38    Przez: ~!!!
Upal ja zadzumil. Albo srajbuk.
Dodano: 10.08.2018 20:43    Przez: ~Pn
Matka wezwała fachowców a przyjechały tłuki i szybę potłukli...
Dodano: 11.08.2018 04:34    Przez: ~szkoda dzwonić
nie bylo zadnego zlodzieja na miejscu, ktory by otworzyl drzwi bez wybijania szyby? Pewnie jakby na policje zadzwonila, to by juz odpowiednio pokierowali ;-)
Dodano: 10.08.2018 11:14    Przez: ~123
Strażacy wybili tylną???????? szybę? Jeśli ta jest tylna to jak nazywa się ta w pokrywie bagażnika?????
Dodano: 10.08.2018 12:06    Przez: ~Aaa
A jak Cię mama wiezie autem, to gdzie siedzisz? Z przodu czy z...?
Dodano: 10.08.2018 12:25    Przez: ~Ludzik
To jest szyba boczna tylna
Dodano: 10.08.2018 14:31    Przez: ~Nie
Nazywa się "szyba klapy bagażnika" omg
Dodano: 10.08.2018 15:38    Przez: ~Cycek
Ludzik, on MZK całe życie jeździ
Dodano: 10.08.2018 17:35    Przez: ~Się
Ha! ~Się, masz rację. On zawsze za kierowcą, bo mama mówiła, że tam najbezpieczniej, bo kierowca będzie siebie najpierw ratował. Trzeba się mamy słuchać
Dodano: 10.08.2018 18:50    Przez: ~Ludzik
Bagaznikowa?
Dodano: 10.08.2018 20:43    Przez: ~Pn
Nowoczesnie I Profesionalnie straz ma metody ……...
Dodano: 10.08.2018 12:44    Przez: ~ratownik m.....
i z 700 szyba ...
Dodano: 10.08.2018 13:38    Przez: ~aaa
No i wpier... pd meza. Nie lapie jak mozna zamknac kluczyki. Kluczykami to sie auto otwiera ivtrzyma sie je oezy d.... Podobnie jak sie auto zgasi.... To musiala byc Grazyna.
Dodano: 10.08.2018 20:45    Przez: ~Pn
ko wybija szybe w obecnym czasie by otworzyc auto strarzacy na kurs powinni przechodzic szkolenia w tej dziedzinie bo łatwo wybic a jak w oczy wpadną odpryski i kl=aleke zrobią do śmierci małe dziecko a otwarcia sposub jest prosty oni powinni wiedziec pochylam sie nad wami strarzacy
Dodano: 10.08.2018 13:49    Przez: ~mechanik
Ty się pochyl nad ortografią.
Dodano: 10.08.2018 18:49    Przez: ~xXx
Mąż jej da ... Passerati Uszkodzić....
Dodano: 10.08.2018 14:03    Przez: ~sdfdf
Na goły tyłek ją teraz wybatoży za zbitą szybę w passeratti. A miał wieźć nim do ślubu Grażyne i Brajana.
Dodano: 10.08.2018 16:56    Przez: ~Joanna
Byle kto by wybił, nie trzeba było gamoni wzywać.
Dodano: 10.08.2018 15:27    Przez: ~Mądry
500 plus juz działa!
Dodano: 11.08.2018 00:18    Przez: ~Kaczor
1 z 2
12>>