WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew. Studenci-seniorzy rozpoczęli pierwszy rok akademicki

Dodano: 2.10.2018 12:55
Źródło: LM.pl

Trzynastu studentów odebrało w poniedziałek indeksy Uniwersytetu III Wieku w Kleczewie. Placówka oficjalnie rozpoczęła swoją działalność.

Podczas inauguracji działania uniwersytetu porozumienie o jego utworzeniu podpisali burmistrz Kleczewa Marek Wesołowski i rektor Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie Marek Waszkowiak. Naukę w najbliższym roku akademickim podejmie trzynastu studentów-seniorów, którzy w poniedziałek odebrali swoje indeksy.

W programie uczelni znalazły się m.in. nauka języków obcych, zajęcia z rękodzieła, wykłady i konwersatoria z historii, literatury, muzykologii, zagadnień społecznych czy promocji zdrowia czy spotkania z ciekawymi ludźmi. Za powstanie placówki odpowiadają Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kleczewie i Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kleczewie. 

fot. Gmina Kleczew



  • Kleczew. Studenci-seniorzy rozpoczęli pierwszy rok akademicki
  • Kleczew. Studenci-seniorzy rozpoczęli pierwszy rok akademicki
  • Kleczew. Studenci-seniorzy rozpoczęli pierwszy rok akademicki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Marek Wesołowski powinien już odejść na emeryturę. Czas dać szansę młodszym.
Dodano: 2.10.2018 13:59    Przez: ~Kleczewiak
Waszkowiak nie ma prawa do insygni rektorowskich podobnie jak Pawlak w Pwsz A jednak przybrali się w sobole i swirują wyksztalciuchy.
Dodano: 2.10.2018 15:41    Przez: ~Filip
Przecież to ewidentna profanacja uczelni i stanowiska rektora. Do czego myśmy jako kraj i nauka w szkole wyższej już doszli? A do czego jeszcze dojdziemy? Nie wiem.
Dodano: 2.10.2018 18:51    Przez: ~zniesmaczony totalnie.
Ciemnotę tylko pogłębiają i myślą, że sobolowe futerka im podniosą "ego".
Dodano: 2.10.2018 14:42    Przez: ~Kiermusy
A kto za to zapłaci ¿ pewno my młodzi, tyrając po dwanaście godzin u prywaciarzy.. Zabawy sobie urządzacie z nudów? Weźcie się za poważne sprawy narodu i kraju. Stanowiska zobowiązują..
Dodano: 2.10.2018 16:58    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Marek Wesołowski powinien już odejść na emeryturę. Czas dać szansę młodszym.
Dodano: 02.10.2018 13:59    Przez: ~Kleczewiak
Ciemnotę tylko pogłębiają i myślą, że sobolowe futerka im podniosą "ego".
Dodano: 02.10.2018 14:42    Przez: ~Kiermusy
Co to za przebierańcy bo na herodów to jeszcze czas.
Dodano: 03.10.2018 08:34    Przez: ~klaun
Wnuczek: Babciu, ja będę za Heroda!Babcia: Za młody jesteś na Heroda!Wnuczek: A co? Herod nigdy nie był młody? Babcia: Nie!
Dodano: 03.10.2018 09:42    Przez: ~Jacek
Waszkowiak nie ma prawa do insygni rektorowskich podobnie jak Pawlak w Pwsz A jednak przybrali się w sobole i swirują wyksztalciuchy.
Dodano: 02.10.2018 15:41    Przez: ~Filip
Czy herb miasta może być używany na ulotkach wyborczych kandydatów?
Dodano: 02.10.2018 16:04    Przez: ~Janusz S
Herb raczej służy do promocji, a nie do komercyjnych działań wyborczych
Dodano: 02.10.2018 20:35    Przez: ~Baśka
A kto za to zapłaci ¿ pewno my młodzi, tyrając po dwanaście godzin u prywaciarzy.. Zabawy sobie urządzacie z nudów? Weźcie się za poważne sprawy narodu i kraju. Stanowiska zobowiązują..
Dodano: 02.10.2018 16:58    Przez: ~Ja
Zabronisz starszym ludziom cos jeszcze w swoim życiu robic?
Dodano: 02.10.2018 19:20    Przez: ~zzz
A ile im tego życia zostało ? Rok, dwa i do grobu, a ich nauka pójdzie w las.
Dodano: 02.10.2018 19:30    Przez: ~Grabarz
Otwórz swoją firmę to nie będziesz musiał się żalić ,że tyrasz po 12 godz u prywaciarza.Będziesz tyrał po 16 godz a ZUS i tak cię albo wykończy albo doprowadzi do stanu przedzawałowego bo trzeba dać patologii pobierającej pincet plus.Liche masz swoje życie ,że musisz tak beczeć na LM-ie.
Dodano: 02.10.2018 19:36    Przez: ~PiS to dno
Te pis to dno za poprzedników nie musiałeś zusu odprowadzać i w zasadzie nic nie robiłeś ,kaska ci sama wpływała na konto
Dodano: 02.10.2018 20:07    Przez: ~po już na dnie
Te to sobie możesz mówić do swojej starej .Oczywiście ,że musiałem ale to nie ja kłamałem jak kaczyński z szydło na zmianę ,potem matołuszek ,że PiS podatków nie będzie podnosił .A ZUS przepraszam to co to jest drugi kot kurdupla ?Radzę posłuchać ujawnionej taśmy z matołuszkiem w roli głównej np.na Onecie .
Dodano: 02.10.2018 20:11    Przez: ~PiS to dno
B...widzisz i nie grzmisz.Nie mogę.
Dodano: 02.10.2018 18:13    Przez: ~wykształciuch
Ale jaja, ale jaja, starzy ludzie nad grobem podejmują edukację i po co ? A co robiliście, kiedy byliście młodzi, ano na szkołę rzucaliście kamieniami ? Czy nie lepiej w tym już podeszłym wieku, kiedy życie dobiega końca chwycić do ręki Biblię i zacząć studiować Słowo Boże, a i Bóg by się ucieszył, że się karmicie Jego Słowem ?
Dodano: 02.10.2018 18:38    Przez: ~Chrzescijanin
Tak tak! Moze jeszcze wplacac kase do Torunia. Pouczac to mozesz swoje dzieci. Kazdy dorosły moze sam wybrac. Kiedy sie uczy i jaka wiare wyznaje.
Dodano: 02.10.2018 19:23    Przez: ~zzz
Wiedzy, którą być może posiądziecie do grobu nie zabierzecie, a życie wasze chyli się ku końcowi i po co wam ta wiedza ? Czy nie lepiej te ostatnie chwile życia spożytkować w bardziej pożyteczny sposób, chociażby aktywny na łonie natury, aby dotlenić organizm świeżym powietrzem i poczuć się zdrowiej ?
Dodano: 02.10.2018 18:48    Przez: ~Starość nie radość
A co to za wiedza? Skończyłem technikum i studia, a wszystkiego co przydatne i ważne nauczyło mnie życie. Program szkolny to przeżytek. Jest niereformowalny. PS. Ile będą zarabiać wykładowcy na tej zabawie?
Dodano: 02.10.2018 21:25    Przez: ~Marcin
Przecież to ewidentna profanacja uczelni i stanowiska rektora. Do czego myśmy jako kraj i nauka w szkole wyższej już doszli? A do czego jeszcze dojdziemy? Nie wiem.
Dodano: 02.10.2018 18:51    Przez: ~zniesmaczony totalnie.
Lepiej tym starszym schorowanym i spracowanym ludziom zapewnili by jakiś ciekawy koncert muzyczny zapraszając np. zespół "Kamraty" - do tego kawę, kawałek dobrego ciasta z lampką wina i tańce ze wspólnym śpiewaniem. Trochę by rozruszali swoje kości i by to Im wyszło na zdrowie i powspominać by mieli o czym.
Dodano: 02.10.2018 22:00    Przez: ~Luniu
Ciekawe kto Bedzie prowadził wykłady z historii?Pewnie przewodniczący rady.Filologię polską redaktor gazety Kleczewskiej itd