WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zwłoki na przystanku autobusowym. Nieznana przyczyna śmierci

Dodano: 13.12.2018 13:56
Źródło: LM.pl

Ciało 26-letniego mieszkańca gm. Starego Miasta znaleziono na przystanku w Żdżarach.

W miniony wtorek młodego mężczyznę zauważyli pasażerowie autobusu, który zatrzymał się na przystanku. Niestety na pomoc było już za późno. Przyczyny śmierci 26-latka nie są znane. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, na miejscu zdarzenia nie zabezpieczono śladów wskazujących na udział osób trzecich.

Zwłoki zostały zabezpieczone do prokuratorskiej sekcji.

  • Zwłoki na przystanku autobusowym. Nieznana przyczyna śmierci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

???? "...na miejscu zdarzenia nie zabezpieczono śladów wskazujących na udział osób trzecich." Chyba nie znaleziono, bo jak nie zabezpieczono śladów , to trochę nieprofesjonalne.
Dodano: 13.12.2018 14:28    Przez: ~rudy 101
Pewnie zamarzł bo ten wasz dziadek wróżbita od pogody go okłamał że będzie ciepło
Dodano: 13.12.2018 15:21    Przez: ~P..K..N..
Dawno, dawno temu jak nie było propagandy ( Taa) i można było dodawać komentarze do pogody którą tak pięknie zapowiadał koninski Gargamel.... Pamiętam jak w tamym roku były latem straszne wichury, a pan pogodynek w Konina mówił że będzie piękna pogoda w tym dniu, to po tych zdarzeniach nagle zablokowali dodawanie komentarzy. Niech żyje demokracja i wolność słowa na L.M.
Dodano: 13.12.2018 17:40    Przez: ~Kazimierz Gierek
Fakt jest taki że nie żyje młody chłopak ..który miał wszystko przed sobą ....I nie piszcie bzdur bo nie wiadomo co tak się naprawdę stało ...Ja współczuję rodzinnie która teraz cierpi po jego stracie :-(
Dodano: 13.12.2018 20:58    Przez: ~Kole
Lm... To jest już taki poziom...
Dodano: 13.12.2018 15:05    Przez: ~Niski lot...

KOMENTARZE

???? "...na miejscu zdarzenia nie zabezpieczono śladów wskazujących na udział osób trzecich." Chyba nie znaleziono, bo jak nie zabezpieczono śladów , to trochę nieprofesjonalne.
Dodano: 13.12.2018 14:28    Przez: ~rudy 101
Lm... To jest już taki poziom...
Dodano: 13.12.2018 15:05    Przez: ~Niski lot...
bo ślady kryminalistyczne się "zabezpiecza" właśnie. Pooglądajcie CSI ;). Wiem, że dla byłe głupka z LM to może być za dużo i nie do ogarnięcia ale chociaż nie wypowiadajcie się na tematy o których nie macie pojęcia i nie pogrążajcie się do końca
Dodano: 13.12.2018 20:33    Przez: ~nie korzystaj z Internetu
Chodzi o krzysztofa w?
Dodano: 13.12.2018 14:32    Przez: ~Ktoś
dopalacze
Dodano: 13.12.2018 15:19    Przez: ~xxx
od seby?
Dodano: 13.12.2018 18:40    Przez: ~yyy
Pewnie zamarzł bo ten wasz dziadek wróżbita od pogody go okłamał że będzie ciepło
Dodano: 13.12.2018 15:21    Przez: ~P..K..N..
Jest ciepło.
Dodano: 13.12.2018 15:24    Przez: ~P.K.N.
Dawno, dawno temu jak nie było propagandy ( Taa) i można było dodawać komentarze do pogody którą tak pięknie zapowiadał koninski Gargamel.... Pamiętam jak w tamym roku były latem straszne wichury, a pan pogodynek w Konina mówił że będzie piękna pogoda w tym dniu, to po tych zdarzeniach nagle zablokowali dodawanie komentarzy. Niech żyje demokracja i wolność słowa na L.M.
Dodano: 13.12.2018 17:40    Przez: ~Kazimierz Gierek
było ich 3 Gandalf biały czarny i łysy
Dodano: 13.12.2018 18:38    Przez: ~xd
Ostatnio te prognozy tutaj nijak się mają do rzeczywistości. Ciągle zapowiadacie opady śniegu jutro a kolejnego dnia znowu na jutro
Dodano: 13.12.2018 21:20    Przez: ~P..K..N..
Ktos wie jak sie nazywał ten chłopak?
Dodano: 13.12.2018 15:57    Przez: ~Bbshs
Rozumiem, że będzie sekcja oraz badanie toksykologiczne.
Dodano: 13.12.2018 16:16    Przez: ~kollo
Sobie rozum
Dodano: 13.12.2018 18:03    Przez: ~House
Jak sie nazywal ten chlopak
Dodano: 13.12.2018 16:28    Przez: ~Domka
Pewnie to objaw zinkpower..
Dodano: 13.12.2018 20:00    Przez: ~Odjazdowy
Fakt jest taki że nie żyje młody chłopak ..który miał wszystko przed sobą ....I nie piszcie bzdur bo nie wiadomo co tak się naprawdę stało ...Ja współczuję rodzinnie która teraz cierpi po jego stracie :-(
Dodano: 13.12.2018 20:58    Przez: ~Kole
Rodzina wie co się stało.Na dodatek była sekcja zwłok.Na wsi aż huczy i każdy wie co jest grane tego nie da się ukryć .Zal ze sami sobie ludzie życie odbierają.A ci co biorą dopalacze albo inne świństwa jeszcze się cieszą z tego bo robią to pare razy dziennie!!
Dodano: 14.12.2018 17:46    Przez: ~Kasia
LM się spóźnił bo sekcja już była 🙈