WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina

Dodano: 19.12.2018 18:22

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego.

Jeszcze od rana był jako radny na sesji budżetowej Rady Miasta Konina, a później jego nazwisko pojawiło się w komunikacie o wynikach konkursu na kierownika biura prezydenta. - W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko został wybrany Pan Rafał Duchniewski zamieszkały w Koninie – czytamy w komunikacie. - Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Pan Rafał Duchniewski wykazał się najlepszymi kwalifikacjami do objęcia stanowiska Kierownika Biura Prezydenta Urzędu Miejskiego w Koninie.

Rafał Duchniewski prowadził biuro posła Tomasz Nowaka z PO. Startował z listy Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Konina i wszedł w jej skład. W biurze poselskim zastąpi go prawdopodobnie Bartosz Małaczek, a do rady następny z tej samej listy kwalifikuje się Wiesław Wanjas.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rafał Duchniewski,   kierownik biura,   prezydent Konina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Te wszystkie konkursy to pić na wodę. Od początku było wiadomo, że kandydat jest z góry wybrany.
Dodano: 19.12.2018 18:49    Przez: ~123
O PRZEPRASZAM A JA MYŚLAŁEM,ŻE WIEDZA TO NIE MA MATKI PARTII,OKAZUJE SIĘ,ŻE BYŁEM W DUŻYM BŁĘDZIE,NIE DOŚĆ,ŻE Z PARTII P. PREZYDENTA TO JESZCZE Z POD BUTA P. POSŁA TOMASZA NOWAKA.O CZYM MY MÓWIMY;KONKURSY,ZASOBY WIEDZY,ROZMOWY KWALIFIKUJĄCE,TRATATATA KOŁO D-PY ORGANKI.
Dodano: 19.12.2018 18:44    Przez: ~P.O.D Rumin
Ale się POustawiali POpaprańce !!!!!
Dodano: 19.12.2018 18:54    Przez: ~PO=DNO
proszę sprawdzić w komentarzach o ogłoszeniu konkursu napisałem Duchniewski i po co było ogłaszać konkurs nic się nie zmieniło w Koninie.
Dodano: 19.12.2018 19:06    Przez: ~ataturk
Macie co wybraliscie
Dodano: 19.12.2018 18:57    Przez: ~Po to dno

KOMENTARZE

Tomasz Nowak gra pierwsze skrzypce w konińskim PO i on rozdaje karty. Popatrzcie teraz jak rządzi PO ?
Dodano: 19.12.2018 21:04    Przez: ~Pokerzysta
Plujcie nadal na PiS, aż PO przejmie władzę w Polsce, będziecie pracować do śmierci, będąc parobkami we własnym kraju. PO z ludżmi się nie liczy, tylko "elity" dla nich mają znaczenie i to elity uprzywilejowane.
Dodano: 19.12.2018 21:09    Przez: ~Wojtek
Panie Wojtku elita, to każdy, kto pracuje a nie żyje na koszt innych obywateli. Pan pracuje ?
Dodano: 19.12.2018 21:20    Przez: ~am
A ja uważam, że Pan Rafał Duchniewski spełnił wszystkie warunki do objęcia funkcji kierownika gabinetu prezydenta i to nie tylko te formalne. Doświadczenie z pracy w biurze posła też ma znaczenie. Przede wszystkim jest świetnym organizatorem, człowiekiem pracowitym i kompetentnym. Ciesze się, że UM i pan prezydent Piotr Korytkowski zyskują w jego osobie wsparcie. A malkontentów chciałbym zapytać , czy woleliby na tym miejscu np. Pana Szopę lub Pana Majewskiego ?
Dodano: 19.12.2018 21:18    Przez: ~Alfred Michalczyk
Eee, Asiulek jest mistrzynią w ośmieszaniu szefa.
Dodano: 19.12.2018 22:19    Przez: ~Józinek
Majewski pokazał co potrafi i miejmy nadzieję , że prokuratura odpowiednio go potraktuje. Takich ludzi nie potrzebujemy w radzie Konina.
Dodano: 19.12.2018 22:54    Przez: ~Oszust
Rafałek- czerwony ślizgacz ma to po tatusiu.
Dodano: 19.12.2018 21:52    Przez: ~ANTYKOMUCH
Od 3 lat miernoty okupuja spolki panstwowe po kluczu partyjnym. Polecam lekture misiewicze.pl. 😂😂😂 Dlaczego nie robicie rabanu?? Wszak miernota zawsze bedzie miernota.... bez wzgledu w jakie barwy jest odziany. Czyz nie?
Dodano: 20.12.2018 05:35    Przez: ~Pn
przekupki na targu nawet te co jajka sprzedajo dawno juz muwili ze ten mlody pan wygra. Ciwkawa skont wiedzieli. chyba kret jest w urzendzie. Dla mie to ladny chlopaszek mniam mnian i kolanko i nurzka a potem buzi buzi- tez by go sama wybrala.
Dodano: 19.12.2018 23:11    Przez: ~Czeska spot Krzymowa
Słownik ortograficzny byłby miłym i pożytecznym prezentem pod choinkę.
Dodano: 19.12.2018 23:30    Przez: ~Kramsk
Ten człowiek w szkole średniej robił 3 błędy ortograficzne w wyrazie już.Dramat
Dodano: 20.12.2018 06:15    Przez: ~Wyborca
Może u aktora się podszkolił
Dodano: 20.12.2018 08:37    Przez: ~Tw scena
To chyba by tej szkoly nie ukonczyl a zdaje sie ze chodzil do 2 LO
Dodano: 20.12.2018 10:07    Przez: ~Polonista
Pamietam go ze szkoly sredniej. Potrafil zrobic 3 błędy ortograficzne w wyrazie "już". Dramat
Dodano: 20.12.2018 12:48    Przez: ~Wyborca
Boże Drogi....
Dodano: 20.12.2018 13:03    Przez: ~.....
Rafał jest młodym człowiekiem a już dobrze opanował krętactwo, na rzecz dobrze płatnego stanowiska zrezygnował z mandatu radnego, czym oszukał swoich wyborców, TO WIEKI WSTYD MŁODY CZŁOWIEKU.
Dodano: 20.12.2018 15:07    Przez: ~v osiedle
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Gratuluję i życzę sukcesów. Fajnie że ktoś młody... a kto by nie został kierownikiem sfrustrowane osoby i nieudacznicy życiowi zawsze będą źle komentować!
Dodano: 20.12.2018 16:34    Przez: ~M
3 z 4
<<1234>>