WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sylwestrowo w Gosławicach. Ostatnia kąpiel morsów w tym roku

Dodano: 30.12.2018 16:21
Źródło: LM.pl

Były maski, balony i kolorowe czapki. Morsy w sylwestrowych nastrojach kąpały się w Gosławicach.

Około 70 osób pojawiło się przed południem w „Przystani Gosławice”. Tradycyjnie już po krótkiej rozgrzewce, miłośnicy zimnych kąpieli weszli do jeziora. Jak zwykle w szampańskich nastrojach, ale wyjątkowo, bo po raz ostatni w tym roku. -

Liczyliśmy na mróz, a kąpiemy się w deszczu. Najważniejsze, że humory dopisują – mówili.

Za tydzień Morsy Konin planują pierwszą w 2019 roku karnawałową kąpiel, która ma się odbyć pod hasłem „Wakacje w tropikach”.

slajd 1 z 19
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

jednak stwierdzam ze konin i jego mieszkańcy to wieś, aż wstyd ze tu mieszkam. Kur...a wam to nic nie pasuje, wszystkich krytykujecie, że biegają źle, że jeżdżą na rowerze - źle, że morsują - źle, że szermierka - źle, żę to żłe - JEBNIJCIE się w Łeb buraki
Dodano: 30.12.2018 18:53    Przez: ~- mieszkaniec konina
Gratulacje dla uczestników, macie zdrowie i możecie zaimponować !
Dodano: 30.12.2018 20:15    Przez: ~widz
ważne że mają pasje
Dodano: 30.12.2018 18:22    Przez: ~oczadziały bonzo

KOMENTARZE

Ta czekałem na ten artykuł o morsach. Myślałem że niedzielnej tradycji lm stanie się zadość. Tylko czemu 1 zdjęcie. Przecież tam tyle się dzieje. Artykuł za artykułem wpada na stronę aż nie nadanrzam czytać i oglądać...
Dodano: 30.12.2018 16:37    Przez: ~Wiocha
szkoda ,że info jak zwykle po fakcie. chyba im nie zależy na frekfencji?
Dodano: 30.12.2018 21:31    Przez: ~Sylwia
Do Wiocha. A kto Cię zmusza do czytania takiego artykułu??? Możesz przecież poczytać ,,ogłoszenia motoryzacyjne,, tam masz większe możliwości napisania swoich mądrych wypowiedzi. A po drugie to kto Cię zmusza do wchodzenia na ,,LM,, . Jest taka strona jak ,,Google,, i tam wpisz co Cię interesuje i co chciałaś przeczytać:)
Dodano: 31.12.2018 08:48    Przez: ~Mors
Morseły nie zawiodły brak natomiast aktorskich ubolewań zatroskanego o Konin obywatela.
Dodano: 31.12.2018 09:07    Przez: ~As
ważne że mają pasje
Dodano: 30.12.2018 18:22    Przez: ~oczadziały bonzo
Należy podziwić odwagę !!!Tak trzymać i nie popuszczać !!!!! nawet w wodzie
Dodano: 30.12.2018 18:24    Przez: ~Erwin
jednak stwierdzam ze konin i jego mieszkańcy to wieś, aż wstyd ze tu mieszkam. Kur...a wam to nic nie pasuje, wszystkich krytykujecie, że biegają źle, że jeżdżą na rowerze - źle, że morsują - źle, że szermierka - źle, żę to żłe - JEBNIJCIE się w Łeb buraki
Dodano: 30.12.2018 18:53    Przez: ~- mieszkaniec konina
Taki jest niestety suweren-katolik. Az rzygac sie chce.
Dodano: 30.12.2018 18:59    Przez: ~Pn
Fajne MOrswiny
Dodano: 30.12.2018 19:19    Przez: ~Jan Grabiec PO
jestem i jak zobaczyłem artykuł to aż mnie ciarki przeszły w wzdłuż i wszerz. za żadne skarby świata w tą pogodę bym nie stał na plaży A co dopiero wejść brrrrrrrrrr
Dodano: 30.12.2018 19:25    Przez: ~Chory na grype
Gratulacje dla uczestników, macie zdrowie i możecie zaimponować !
Dodano: 30.12.2018 20:15    Przez: ~widz
I wlasnie Panie kolego jak sadze i obym sie mylil nie chodzi o zdrowie,tylko o "zaimponowanie".
Dodano: 31.12.2018 16:54    Przez: ~realista
A gdzie Prezes ?
Dodano: 30.12.2018 22:36    Przez: ~.....
Ale który Prezes
Dodano: 30.12.2018 23:31    Przez: ~Tk
Z kotem na spacerze.
Dodano: 31.12.2018 11:50    Przez: ~Symp.PiS
prezes z ewelką baluję