WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Seniorzy dla Konina. Występy czterech zespołów, duetu i solistów

Dodano: 8.01.2019 11:27

Występy czterech zespołów wokalnych, duetu i solistów złożą się na tegoroczny koncert z cyklu „Seniorzy dla Miasta”. Koncert odbędzie się 10 lutego br. w sali widowiskowej KDK.

W tym roku w koncercie „Seniorzy dla Miasta” tradycyjnie wystąpią zespoły wokalne Jutrzenka, Tulipan, duet Ona i On (działające w Klubie Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) oraz zespół wokalny seniorów Fantazja reprezentujący Koniński Dom Kultury i pełniący rolę gospodarza imprezy. Gościnnie wystąpi również zespół wokalny seniorów Dominium ze Sławska. Podczas koncertu usłyszymy także muzyczne hity w wykonaniu Zenona Kosmalskiego, konińskiego akordeonisty oraz recytacje Janiny Bednarskiej z Sompolna.

Seniorzy przyzwyczaili nas do wielkich szlagierów. Nie inaczej będzie na tegorocznym koncercie, w czasie którego wykonają między innymi „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Paryskie tango” i „Walca czar”. Taki wieczór nie może obejść się bez „pani Andzi”, która „dziś ma wychodne”, ani bez choćby jednego pełnego emocji „Pachnącego listu”. Bo w ogóle, jak przekonują seniorzy, to „Love me tender” i „La Cucaracha”, bo ważna jest „Tylko miłość” oraz „Bésame mucho”. Po takim koncercie na finał wszyscy artyści wykonają, razem z widzami, piosenkę pt. „Serduszka dwa”.

Koniński Dom Kultury na koncert „Seniorzy dla Miasta” zaprasza 10 lutego (godz. 16.00). Bilet wstępu (5 zł) można nabyć w impresariacie KDK.

  • Seniorzy dla Konina. Występy czterech zespołów, duetu i solistów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:seniorzy dla miasta,   KDK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ludzie starsi tzw seniorzy to elita Konina, młodzież powinna się wzorować i uczyć od ludzi, którzy przeżyli już swoje i mają duże doświadczenie życiowe. My też kiedyś byliśmy młodzi, piękni i zdrowi, a dziewczyny za nami szalały, a my kochaliśmy dziewczyny. To były piękne czasy.
Dodano: 8.01.2019 12:05    Przez: ~Senior
Zawsze wspominam z sentymentem stare melodie, melodie naszych młodych lat, gdzie teksty piosenek miały sens, a muzyka wpadała w ucho.
Dodano: 8.01.2019 12:08    Przez: ~Senior

KOMENTARZE

Ludzie starsi tzw seniorzy to elita Konina, młodzież powinna się wzorować i uczyć od ludzi, którzy przeżyli już swoje i mają duże doświadczenie życiowe. My też kiedyś byliśmy młodzi, piękni i zdrowi, a dziewczyny za nami szalały, a my kochaliśmy dziewczyny. To były piękne czasy.
Dodano: 08.01.2019 12:05    Przez: ~Senior
Zawsze wspominam z sentymentem stare melodie, melodie naszych młodych lat, gdzie teksty piosenek miały sens, a muzyka wpadała w ucho.
Dodano: 08.01.2019 12:08    Przez: ~Senior
Ma nadzieje ze dziadek sie pojawi
Dodano: 08.01.2019 13:19    Przez: ~545
Młodzi w Koninie sa tylko do krytyki ale pokazac nic nie potrafią
Dodano: 08.01.2019 16:00    Przez: ~anna
Ale za to chodzimy sobie do escalapa romma i tam się wspólnie szczelnie zamykamy, klucz dajemy cieciowi żeby nie daj Boże ktoś nam nie przeszkodził... A wtedy w myśl Jurasa Owsiaka "Róbta co chceta" ! Oczywiście mamie i tacie wspominamy coś tam o rozwiązywaniu zagadek...
Dodano: 08.01.2019 21:56    Przez: ~Potrafimy, oj potrafimy
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO