WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK

Dodano: 21.01.2019 12:34
Źródło: LM.pl

Od lutego wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK. Miasto podpisało umowę z firmą SkyCash. Oznacza to, że za pomocą jednej aplikacji będzie można kupić bilet autobusowy i zapłacić za parking w płatnej strefie.

Mieszkańcy Konina z możliwości zakupu e-biletu mogli korzystać od 2010 roku. Do końca grudnia 2018 roku usługę taką prowadziła firma CallPay, która z końcem roku zakończyła swoją działalność. W związku z tym od stycznia koninianie korzystający z komunikacji miejskiej, musieli kupować tradycyjne bilety w kioskach, biletomatach oraz u kierowców autobusów.

Zgodnie z zapewnieniami Rafała Duchniewskiego, kierownika biura prezydenta Konina, który na początku stycznia mówił, że niebawem umowa z nową firmą zostanie zawarta, podpisano ją z firmą SkyCash. Teraz usługodawca ma około 14 dni na uruchomienie systemu, który jak podkreśla magistrat powinien ruszyć na początku lutego.

  • Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy będzie obiecywana przed wyborami darmowa komunikacja miejska. W następnej kadencji chyba
Dodano: 21.01.2019 13:54    Przez: ~yyy
Ten cały Koniński Transport Publiczny woła o pomstę do nieba - chodzi mi głównie o to czym jest wykonywany... Smród i jeden wielki syf... w Autobusach zimno , wieje i leci na głowę woda, Należało by zrobić roszady wśród osób które zarządzają tym bałaganem.
Dodano: 21.01.2019 13:37    Przez: ~mieszkaniec
Tiaaa... Wielka tragedia, przez komórkę biletu kupić nie może, to dla niego już koniec świata. Świat bez smartfona też istnieje, wyłącz go czasem i wróć do rzeczywistości.
Dodano: 21.01.2019 14:55    Przez: ~daro
Właśnie powinien prezydent przywrócić opłaty za przejazdy, jak w latach poprzednich dla uczniów. Miasta nie stać na darmową komunikację. Nawet w Poznaniu nie wprowadzili, bo to za duży wydatek dla miasta by był.
Dodano: 21.01.2019 17:41    Przez: ~przywrócić bilety
Kiedy zacznie PAN PANIE PREZYDENCIE spełniać OBIETNICE WYBORCZE ????
Dodano: 21.01.2019 20:15    Przez: ~wyborca

KOMENTARZE

Skycash nie da mozliwosci zakupu biletow miesiecznych!!!!!Tak jak w CallPay bylo moznaALELIPA
Dodano: 31.01.2019 20:47    Przez: ~sdrfef
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO