WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK

Dodano: 21.01.2019 12:34
Źródło: LM.pl

Od lutego wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK. Miasto podpisało umowę z firmą SkyCash. Oznacza to, że za pomocą jednej aplikacji będzie można kupić bilet autobusowy i zapłacić za parking w płatnej strefie.

Mieszkańcy Konina z możliwości zakupu e-biletu mogli korzystać od 2010 roku. Do końca grudnia 2018 roku usługę taką prowadziła firma CallPay, która z końcem roku zakończyła swoją działalność. W związku z tym od stycznia koninianie korzystający z komunikacji miejskiej, musieli kupować tradycyjne bilety w kioskach, biletomatach oraz u kierowców autobusów.

Zgodnie z zapewnieniami Rafała Duchniewskiego, kierownika biura prezydenta Konina, który na początku stycznia mówił, że niebawem umowa z nową firmą zostanie zawarta, podpisano ją z firmą SkyCash. Teraz usługodawca ma około 14 dni na uruchomienie systemu, który jak podkreśla magistrat powinien ruszyć na początku lutego.

  • Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży biletów MZK

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy będzie obiecywana przed wyborami darmowa komunikacja miejska. W następnej kadencji chyba
Dodano: 21.01.2019 13:54    Przez: ~yyy
Ten cały Koniński Transport Publiczny woła o pomstę do nieba - chodzi mi głównie o to czym jest wykonywany... Smród i jeden wielki syf... w Autobusach zimno , wieje i leci na głowę woda, Należało by zrobić roszady wśród osób które zarządzają tym bałaganem.
Dodano: 21.01.2019 13:37    Przez: ~mieszkaniec
Tiaaa... Wielka tragedia, przez komórkę biletu kupić nie może, to dla niego już koniec świata. Świat bez smartfona też istnieje, wyłącz go czasem i wróć do rzeczywistości.
Dodano: 21.01.2019 14:55    Przez: ~daro
Właśnie powinien prezydent przywrócić opłaty za przejazdy, jak w latach poprzednich dla uczniów. Miasta nie stać na darmową komunikację. Nawet w Poznaniu nie wprowadzili, bo to za duży wydatek dla miasta by był.
Dodano: 21.01.2019 17:41    Przez: ~przywrócić bilety
Kiedy zacznie PAN PANIE PREZYDENCIE spełniać OBIETNICE WYBORCZE ????
Dodano: 21.01.2019 20:15    Przez: ~wyborca

KOMENTARZE

Skycash nie da mozliwosci zakupu biletow miesiecznych!!!!!Tak jak w CallPay bylo moznaALELIPA
Dodano: 31.01.2019 20:47    Przez: ~sdrfef
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO