WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Na kierownika wydziału oświaty zgłosiło się 8 kandydatów, 6 dalej

Dodano: 5.02.2019 14:26

Na stanowisko kierownika  w Wydziale Oświaty Urzędu Miejskiego w Koninie zgłosiło się 8 osób. Do dalszego postępowania zakwalifikowało się 6 osób.

Postępowanie kwalifikacyjne odbędzie się 12 lutego 2019r. w sali 101 Urzędu Miejskiego w Koninie, początek od godz. 10.00. Przypomnijmy, że miasto ogłosiło konkurs na kierownika Wydziału Oświaty, ponieważ obecna kierownik Urszula Miłosz-Michalkiewicz odchodzi na emeryturę. Wśród wymagań był między innymi staż pracy minimum 5 lat, w tym minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym w jednostce samorządu, udokumentowane doświadczenie w zakresie zarządzania oświatą.

Pierwszy etap, czyli składanie dokumentów trwało do 1 lutego br. Na ogłoszenie konkursowe odpowiedziało osiem osób. Wymogi spełniło sześć. Kolejny etap zapowiedziano na 12 lutego br. Dalsze postępowanie będzie polegało na napisaniu testu z zakresu znajomości: ustawy o samorządzie gminnym, powiatowym, prawo oświatowe, ustawy o finansowaniu zadań oświatowych i Karty Nauczyciela. Następnie z osobami, które najlepiej napiszą test, tego samego dnia przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne kończące postępowanie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a czy bedzie mozna zobaczyc wyniki tych testow czy z gory wiadomo kto najlepiej napisze?
Dodano: 5.02.2019 15:02    Przez: ~aa
Prawdziwy myśliciel ma głowę w przepisach, a nie przepisy w głowie... czy jakoś tak:) Test? Na pamięć kandydaci znają ustawy? Bo mnie jako pracodawcę to by nawet zdziwiło... Całą energię poświęcić na pamięciówkę - a gdzie działanie? No, ale jak wyżej - pewnie ktoś napisze bezbłędnie:)
Dodano: 5.02.2019 15:06    Przez: ~Marzena
Ciekawe czy Loruś zło-żył ?
Dodano: 5.02.2019 15:30    Przez: ~WILK-owiok
Jakby się nie nie odbywało i tak wygra swój:) kto ogarnie tyle ustaw? tym bardziej że własnie się pozmieniały??? chyba, że ja nie ogarniam :)
Dodano: 5.02.2019 15:03    Przez: ~swojaki
A pan prezydent dalej będzie chodził uśmiechnięty.........?
Dodano: 5.02.2019 15:47    Przez: ~srthrthgf

KOMENTARZE

To teraz tak to sie odbywa? Myslalem ze tak jak kiedys ze jest sie znajomym kogos tam i dostawalo sie posadke
Dodano: 05.02.2019 14:33    Przez: ~Pkl
Jakby się nie nie odbywało i tak wygra swój:) kto ogarnie tyle ustaw? tym bardziej że własnie się pozmieniały??? chyba, że ja nie ogarniam :)
Dodano: 05.02.2019 15:03    Przez: ~swojaki
Ciekawe czy Loruś zło-żył ?
Dodano: 05.02.2019 15:30    Przez: ~WILK-owiok
Lorek, Florek i inny Bolek, to POważni fachowcy bez których Konin by nie mógł normalnie funkcjonować ?
Dodano: 05.02.2019 15:51    Przez: ~PO co konkurs ?
Wszydtko jedno kto wygra. I tak powiedzą, że to przekręt. Taka prawda o Konine.
Dodano: 05.02.2019 20:09    Przez: ~Nagaprawda
Ja POstawiłam na 80-letnią Siusiu-Daj
Dodano: 06.02.2019 14:05    Przez: ~CZARNA MAMBA
a czy bedzie mozna zobaczyc wyniki tych testow czy z gory wiadomo kto najlepiej napisze?
Dodano: 05.02.2019 15:02    Przez: ~aa
A który z kandydatów zgodzi się na udostępnienie swoich testów, zwłaszcza jak naoisze źle. Każdego chroni RODO
Dodano: 05.02.2019 20:11    Przez: ~gewant
Prawdziwy myśliciel ma głowę w przepisach, a nie przepisy w głowie... czy jakoś tak:) Test? Na pamięć kandydaci znają ustawy? Bo mnie jako pracodawcę to by nawet zdziwiło... Całą energię poświęcić na pamięciówkę - a gdzie działanie? No, ale jak wyżej - pewnie ktoś napisze bezbłędnie:)
Dodano: 05.02.2019 15:06    Przez: ~Marzena
A pan prezydent dalej będzie chodził uśmiechnięty.........?
Dodano: 05.02.2019 15:47    Przez: ~srthrthgf
Nie znać podstawowych ustaw, no nie rozśmieszaj mnie.
Dodano: 05.02.2019 20:13    Przez: ~uchachana
Idąc twoim niezbyt wielotorowym tokiem myślenia Marzenko, to tak jakby zatrudnili prawnika, który nie znałby żadnych przepisów.
Dodano: 06.02.2019 17:36    Przez: ~Rollo
W Koninie to się teraz dzieje POd rządami PO ?
Dodano: 05.02.2019 15:53    Przez: ~A co ?
Radna z peo i pozamiatane . Po vo cala blazenada.
Dodano: 05.02.2019 16:58    Przez: ~Luiza
Pani od religii i nauczania 1-3? I festynów miejskich?
Dodano: 05.02.2019 17:33    Przez: ~Hj
Tzw. Luizo. Bardzo się mylisz :)
Dodano: 05.02.2019 17:38    Przez: ~Luis
Niech zgadnę-p.Linda W. zawisła na liście kandydatów?
Dodano: 05.02.2019 17:31    Przez: ~Abc
Pan były vice prezydent wygrywa;) to pewniak;)
Dodano: 05.02.2019 18:45    Przez: ~Obserwator
Zapewniam wszystkich zainteresowanych, że kierownikiem Wydziału Oświaty zostanie bankowo Pan SŁAWOMIR LOREK. W żadnej innej pracy nie odnajdzie się. Tak twierdzi większość społeczeństwa. Ja jestem innego zdania. Na tym stanowisku widzę tylko i wyłącznie Pana Lorka.
Dodano: 05.02.2019 19:59    Przez: ~n-l
Brednie kolego, piszesz by mącić. Płaci Ci Putin
Dodano: 05.02.2019 21:45    Przez: ~Oleg
Znowu on....niedługo z lodówki mi wyskoczy
Dodano: 05.02.2019 22:41    Przez: ~Ann
Czy któryś kandydat nazywa się Misiewicz? To by wiele wyjaśniło.
Dodano: 05.02.2019 20:12    Przez: ~Jaruś
Nie Stanisław Gawłowski, czołowy POlityk PO.
Dodano: 06.02.2019 12:06    Przez: ~Odpowiedz
Następna farsa