WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy

Dodano: 22.02.2019 14:51
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na ul. Rudzickiej w Koninie. Zginął 43-letni pieszy.

Tragedia wydarzyła się około godz. 19.00. Kiedy na miejscu pojawili się konińscy policjanci wydziału ruchu drogowego okazało się, że 23-letni kierowca samochodu – lawety potrącił śmiertelnie idącego 43-letniego mężczyznę.

- Policjanci będą wyjaśniać jak doszło do tego tragicznego wypadku. Pieszy szedł w kierunku jadącego samochodu, a ten poruszał się dość wolno – ulica Rudzicka w tym miejscu nie sprzyja szybkiej jeździe. Jedno jest pewne – samochód nie nadjechał znienacka, a pieszy musiał go widzieć. Dlaczego doszło zatem do potrącenia? Na to pytanie trudno będzie odpowiedzieć – podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Mundurowi będą wyjaśniać tę sprawę pod nadzorem prokuratury.

fot. KMP Konin

  • Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy
  • Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy
  • Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy
  • Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy
  • Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Rudzickiej. Zginął 43-letni pieszy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To była tylko kwestia czasu kiedy ten pan zostanie potrącony... Jest jeszcze jedna osoba na tej ulicy która poruszając się w taki, a nie inny sposób może tragicznie skończyć. Niestety padło na młodego kierowcę... a też miałam sytuację kiedy o mały włos nie potrąciłam tego Pana. Współczuję rodzinie, ale i osobie kierującej, bo przy takiej pogodzie jak wczoraj, przy braku chodnika, oświetlenia na Rudzickiej oraz stanie w jakim był zmarły, kierowca nie miał szans.
Dodano: 22.02.2019 16:07    Przez: ~Msdrthgvj
To była kwestia czasu kiedy ktoś go potrąci... obok miejsca wypadku mieszka kolejny który nie raz już leżał na środku ulicy. %%%%%
Dodano: 22.02.2019 16:46    Przez: ~Realista
Sam głupoty piszesz detektyw. Jezeli lawetą ominąłby próg to na ogrodzeniu by skończył. Żałujemy zmarłego ale kierowca to nie sowa, brak odblasków robi swoje. Oświetlenie jest tam taki że ......
Dodano: 22.02.2019 16:43    Przez: ~Hgddrgb
kiedyś wszyscy wiedzieli że gdy nadjeżdża auto należy z jezdni zejść gdyż ona jest dla aut bez względu czy jest chodnik czy go nie ma a od dłuższego czasu piesi zachowują się tak jak by to auto musiało się zatrzymać bo jezdnią idzie "panisko"
Dodano: 22.02.2019 19:16    Przez: ~katt
Straszna tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Dodano: 22.02.2019 15:09    Przez: ~Q

KOMENTARZE

Straszna tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Dodano: 22.02.2019 15:09    Przez: ~Q
Większość kierowców z laskowca to zwykle wiesniaki i jezdza jak buraki a z rudzickiej to 80% w najmniejszym przypadku niepowinno mieć prawka bo nieznaja przepisów!!! I taka prawda. Młodemu dajcie spokój niech jeździ dalej i rozjezdza ludzi na rudzickiej to spadnie z tych 80% i statystyka się polepszy!
Dodano: 23.02.2019 09:49    Przez: ~mahon
szacunek dla marka współczucie dla mamymiał swoją słabość to jest chorobaale wszyscy wiedzieli ze marek mimo swojej słabości nikomu nic nie kradł nie wyniósłpracował u tylu ludzi na osiedlu był uczciwy szacunek za uczciwość był wkurzającyale nigdy nikogo nie okradł wszyscy to mówili marek nie ukradnie możesz go zostawić w domu nic ci nie wyniesieDodano: 23.02.2019 22:26 Przez: ~błażej
Dodano: 23.02.2019 22:47    Przez: ~błażej
To była tylko kwestia czasu kiedy ten pan zostanie potrącony... Jest jeszcze jedna osoba na tej ulicy która poruszając się w taki, a nie inny sposób może tragicznie skończyć. Niestety padło na młodego kierowcę... a też miałam sytuację kiedy o mały włos nie potrąciłam tego Pana. Współczuję rodzinie, ale i osobie kierującej, bo przy takiej pogodzie jak wczoraj, przy braku chodnika, oświetlenia na Rudzickiej oraz stanie w jakim był zmarły, kierowca nie miał szans.
Dodano: 22.02.2019 16:07    Przez: ~Msdrthgvj
Nie pisz głupot bo malolat jechał szybko wyminal prug a oświetlenie jest wystarczyło dobrać odpowiednia prędkość do panujacych warunków atmosferycznych i człowiek by zyl!!! Ale co niektórzy z laskowca macie w d... Znaki itd. A nie jeden z mieszkańców progi zwalniajace ma gdzieś weźmy np. Pewnego wisniowego wana sąsiada laweciaza.
Dodano: 22.02.2019 16:21    Przez: ~detektyw
Sam głupoty piszesz detektyw. Jezeli lawetą ominąłby próg to na ogrodzeniu by skończył. Żałujemy zmarłego ale kierowca to nie sowa, brak odblasków robi swoje. Oświetlenie jest tam taki że ......
Dodano: 22.02.2019 16:43    Przez: ~Hgddrgb
Odnośnie moich glupot to czy ty wiesz który i gdzie minął prug żeby wogole ze mną dyskutowac? I o jakim ty ogrodzeniu ciemniaku wogole gadasz niedorozwoju!!! Byles tam widziałeś to wszystko, czy przyszles po fakcie bo zobaczyłeś ze cos się dzieje a może masz pociąg do bomb i blyskajace lampeczki cię przyciagnely!!!!
Dodano: 22.02.2019 17:09    Przez: ~detektyw
Detektyw: próg pisze się przez Ó, kto tu jest niedorozwój??
Dodano: 22.02.2019 17:18    Przez: ~Jalica
Nie lap mnie za ó czyli gramatyke i ortografie bo nie o tym mowa tu chodzi o człowieka który zginal!!! Oby cię nie pokokaralo za to co piszesz, być może czego bardzo ci nie życzę spotka ciebie to i na ciebie tak każdy będzie pisał i mówił a ja jako jeden z tylu ludzi będę cię bronil!!! Bo życie każdego człowieka jest ważniejsze od bykow w tekście!!! Chyba tu ze mną się zgodzisz?
Dodano: 22.02.2019 17:28    Przez: ~detektyw
Byłaś tam, iż wiesz, że nie miał szans? Ludzie !!!! Co Wy piszecie?! Zginął człowiek, który pomimo swojej słabości był czyimś synem, bratem, który funkcjonował w społeczeństwie i nikomu krzywdy nie zrobił. Poza tym, ul. Rudzicka kilka lat wstecz nie miała drogi asfaltowej, a i oświetlenie było tylko do końca parku. Mimo to nikt nikogo nie zabił... Noga z gazu i tyle w temacie. Szkoda młodego kierowcy, ale Markowi nic życia nie wróci...
Dodano: 26.02.2019 10:11    Przez: ~Mela
Tak by żył jak prędkości prawie wgl nie było a pan gazowy spacerowicz wpadł praktycznie pod same koła i to jest potwierdzone ...
Dodano: 22.02.2019 16:27    Przez: ~Lokaj
Toczy się śledztwo w tej sprawie i sa świadkowie. Niestety umarli głosu nie maja! Łatwiej zgonić na tego co mówić już nie moze! A kierowca wie jak było i sumienie będzie go gryz do końca życia a być może spotka go to samo i inni będą tak mówić na niego! Mając 23 lata to co z niego za kierowca bo co miał prawko? Szkoda mi jego rodziców i jego tez ale niech powie tak jak było bo czemu chociażby lawetę z autem na niej zabrala druga laweta widocznie może jego laweta niepowinna być nawet na drodze
Dodano: 22.02.2019 16:41    Przez: ~yohan
Bo takie są procedury. Każdy samochód po śmiertelnym wypadku musi być sprawdzony pod kątem technicznym. Wczoraj policja nie byla w stanie tego zrobic. A z rozmów z innymi świadkami wypadku slyszalem ze zabity juz od rana byl w stanie wskazujacym.
Dodano: 22.02.2019 16:50    Przez: ~Goldehjkk
Jak by jechał wolno to by zachamowal i człowiek by zyl! Byl jaki sobie był ! Ale mial 43 l. I mogl by żyć! Na intrenecie są wypowiedzi kolesi (mam itd) odnośnie założenia oswietleni bo bali się o swoje dzieci a co by było jak oświetlenie jest a przydarzylo to by się im!?! Tez by tak bronili laweciarz, bo ja myślę ze nie i wtedy mieli by w d... Ze to ich sasiad itd. Współczucie dla rodziny !!!
Dodano: 22.02.2019 16:58    Przez: ~ryszard
Próg jest około jakieś 4 działki wcześniej od miejsca wypadku. Niestety zmarły tego dnia szedł wężykiem. A w miejscu gdzie był wypadek oświetlenie jest bardzo kiepskie. Brak chodnika na rudzickiej zła nawierzchnia wystają ponad asfaltu studzienki oraz źle p9bocze sprawia że dwa auta mają tu problem się minąć.
Dodano: 22.02.2019 19:32    Przez: ~Rudzicka
Yohan, myślisz że ktoś mający 23 lata ma mniejsze diświadczenie od dziadziusia który zdawał prawo jazdy gdy były dwa autka na wsi? Ja mając 23 lata robiłem min 70 tyś km rocznie po europie, przy czym mój ojciec wyjezdził 4-5 tyś jedną trasą (kościół i sklep). To nie ma nic do rzeczy! Jeśli tak jak piszą przedmówcy facet szedl nayebany to oczym tu wogóle dyskutować?...
Dodano: 23.02.2019 18:08    Przez: ~Piecyk
Kretynie jeśli wchodzi prokurator to musiał zabezpieczyć dowody a jeśli chodzi o ofiarę to była w takim stanie ze wątpię żeby co kolwiek zeznała
Dodano: 22.02.2019 16:44    Przez: ~Lokaj
Ile ludzi ginie pod kolami samochodu i jeśli wszystko jest ok. To laweta nie zabiera samochodu ryba ze stan techniczny nie pozwala dalej kontynuować jazdy!!!!!!
Dodano: 22.02.2019 17:03    Przez: ~polak
jak ginie człowiek, zawsze jest rekwirowany samochód, żeby sprawdzić stan techniczny i z przeproszeniem koła mu wyczyścić
Dodano: 22.02.2019 19:06    Przez: ~g
Piecyk tu właśnie jest różnica bo twój ojciec rocznie robi 4-5tys. Km ale nie zabił człowieka , ty robisz 70tys. I po europie u nas stan drog jest inny czyli gorszy. Masz tez 23 lata a skąd wiesz co cie spotka jutro, za tydzień itd. 23 latek niema doświadczenia takiego jak starszy kierowca niemowlę o dziadku! A przejechane tysiące km. Nie oznacza większej wiedzy.
Dodano: 23.02.2019 21:54    Przez: ~lolek
Lokaj idz lepiej obrobić loda bo tylko tyle możesz!!!!
Dodano: 24.02.2019 09:49    Przez: ~pilot
To była kwestia czasu kiedy ktoś go potrąci... obok miejsca wypadku mieszka kolejny który nie raz już leżał na środku ulicy. %%%%%
Dodano: 22.02.2019 16:46    Przez: ~Realista
To prawda. Ten dugi pan o którym mowa czesto na czworakach na jezdni ląduje. Nawet strach go wyminąć bo moze w samochód trzasnąć.
Dodano: 22.02.2019 16:54    Przez: ~Hjkf
nie jego potrącenie było kwestią czasu a to, że rozpędzeni kierowcy kogoś w końcu najadą, Rudzicką co drugi pędzi jak po autostradzie
Dodano: 22.02.2019 21:46    Przez: ~l
Pilot a Ty lepiej idz się napij z swoimi kolegami z parku tak żeby latac na czworaka po ulicy bo to najlepiej potraficie meneliada
Dodano: 25.02.2019 12:22    Przez: ~Lokaj
Ulica ta potrzebuje chodnika! Tam mieszkają dzieci i w tych godzinach wracają z zajęć dodatkowych. Obowiązuje ograniczenie prędkości, tam są skrzyzowania równorzędne powinno być włączone myślenie a tego zabrakło. Zwolnijcie kochani ...... warto żyć.
Dodano: 22.02.2019 17:24    Przez: ~Koninianka
Dlaczego kłamiecie? jakiś układ z rodzicami młodego kierowcy? Na ulicy Rudzickiej często ludzie pędza autami. Ta laweta ciagle pędzi po Laskówcu i doszło do tragedii. Policja niech poprosi o monitoring z prywatnej posesji nieopodal miejsca zdarzenia.
Dodano: 22.02.2019 18:01    Przez: ~wolniej! wolniej tymi laweta
Co Ty wgl wygadujesz taka prawda ze w tym miejscu nie był w stanie rozpędzić się do dużej prędkości a tym bardziej załadowana laweta
Dodano: 22.02.2019 18:38    Przez: ~Tubylec
dlaczego nie był w stanie rozpędzić się w tym miejscu? a mało razy auta rozpędzone lądowały na ogrodzeniach na tej ulicy? Mało razy ktoś pędzi przeskakując przez progi zamontowane na tej ulicy? Nie mnie to oceniać, bo nie było mnie na miejscu. Z powodu nagminnie przekraczanej prędkości wstawiono tam znak ograniczenia prędkości do 20km i kilka progów. W teorii nie da się pędzić , a w praktyce jest jak jest.
Dodano: 22.02.2019 18:58    Przez: ~strefa jeleni
meszkanko 500 kultury trochę ! uczepiłaś się jednego, a aut pędzących już nie widzisz? to jaka z Ciebie mieszkanka?
Dodano: 22.02.2019 22:37    Przez: ~500-
Nie wiem jak mozna sie na rudzickiej rozpedzic zwlaszcza w tym miejscu jak sa dwa progi zwalniajace i jeszcze teraz skrzyzowania rownorzedne ? Jesli osoba jest pijana ma prawo zataczać się po calej ulicy ?
Dodano: 22.02.2019 23:31    Przez: ~pppp
Jest ograniczenie do 20 jeżdżę tam często i mniej jak 50-60 to tam nikt nie jedzie a co niektórzy to 80-100 potrafia przejeżdżać mimo progow.
Dodano: 23.02.2019 21:41    Przez: ~yohan
Kiedy tam wreszcie bedzie chodnik???
Dodano: 22.02.2019 18:58    Przez: ~???
Nigdy. Bo żeby tam zrobić chodnik, trzeba by posunąc płoty. Na co ludzie zgodzić się nie chcą, więc wybacz, ale ten temat był już wałkowany ;)
Dodano: 23.02.2019 13:45    Przez: ~trololo
Progi jak progi ale ten zakret jest niebezpieczny.
Dodano: 23.02.2019 21:43    Przez: ~ryszard
Nieważne czy pił czy nie wiem że był normalnym w porządku facetem jak ktoś go nie zna niech nie pisze
Dodano: 22.02.2019 19:06    Przez: ~M
kiedyś wszyscy wiedzieli że gdy nadjeżdża auto należy z jezdni zejść gdyż ona jest dla aut bez względu czy jest chodnik czy go nie ma a od dłuższego czasu piesi zachowują się tak jak by to auto musiało się zatrzymać bo jezdnią idzie "panisko"
Dodano: 22.02.2019 19:16    Przez: ~katt
Żeby wszystkich takich chamom co oczerniaja tego zmarłego człowieka w najlepszym przypadku spotkało to co jego!!! A inni takie jak te bezduszne zwierzęta jak oni po nich jeździli tego takim chamom zycze!!!
Dodano: 22.02.2019 19:30    Przez: ~Kropek
1 z 5
12345>>