WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie

Dodano: 23.03.2019 08:33

O szczęściu mogą mówić uczestniczki porannego wypadku na drodze powiatowej z Goliny do Kazimierza Biskupiego. Zarówno kierująca, jak i pasażerka nie odniosły poważnych obrażeń.

W sobotę, przed godziną 5.00, na drodze 3230P w miejscowości Adamów, w gminie Golina, kierująca sosobowym volkswagenem - młoda kobieta, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

- Mimo silnego uderzenia i zniszczenia pojazdu, kobiety nie odniosły większych obrażeń – informują na swojej stronie strażacy ochotnicy z OSP Golina, którzy uczestniczyli w akcji ratunkowej. - O prawdziwym cudzie może mówić pasażerka pojazdu, która została zakleszczona w pojeździe. Po ewakuacji - przytomna została przekazana ZRM. Natomiast kierująca pojazdem wyszła z samochodu o własnych siłach.

Na czas działań, droga powiatowa była zablokowana nad ranem. Na miejsce wysłano zastępy z JRG nr 1 i 2 w Koninie, a także 2 zastępy z OSP Golina i zastęp z OSP Przyjma.

Fot. KSRG - Ochotnicza Straż Pożarna w Golinie 

  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Golina,   wypadek,   komunikacja,   uderzyła w ogrodzenie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla murarza. Solidne ogrodzenie
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Chirs
Za wolno jechały...
Dodano: 23.03.2019 08:46    Przez: ~Zz
jak? ja się pytam! ładny koziołek poszedł a tak wogóle prędkość trzeba dostosować do warunków 1. na drodze 2.atmosferycznych
Dodano: 23.03.2019 09:00    Przez: ~jak????
Brawo dla murarza. Ogrodzenie solidne czego nie powiem o kierowcy
Dodano: 23.03.2019 09:43    Przez: ~Chirs
Mistrzynie prostej ....
Dodano: 23.03.2019 11:04    Przez: ~Kkk

KOMENTARZE

Za wolno jechały...
Dodano: 23.03.2019 08:46    Przez: ~Zz
Mistrzynie prostej ....
Dodano: 23.03.2019 11:04    Przez: ~Kkk
Bedzie mial nowy plot
Dodano: 23.03.2019 12:18    Przez: ~Gdh
5 zastepow strazy do czego ,marnotractwo pieniedzy podatnikow !
Dodano: 23.03.2019 12:28    Przez: ~Luk
Przepraszam czy ktoś ma namiar na tego murarza?
Dodano: 23.03.2019 19:25    Przez: ~Ryszard
To murował korki, z v os Dzwonić po namiar do konbetu.
Dodano: 23.03.2019 19:28    Przez: ~Maniu
szybkość zabija,nie spieszmy się !
Dodano: 23.03.2019 08:52    Przez: ~Koniniak
Szybkość nie zabija, zabija gwałtowne zatrzymanie.
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Darek
I znow sołtyso- radnego płot moze wreszcie sie obudzi i cos zrobi na tek drodze dla bezpieczenstwa mieszkancow bo co tu kierowcy wyrabiaja to sie w glowie nie miesci ,predkosc ,wyprzedzanie itp.
Dodano: 23.03.2019 11:03    Przez: ~Aas
jak? ja się pytam! ładny koziołek poszedł a tak wogóle prędkość trzeba dostosować do warunków 1. na drodze 2.atmosferycznych
Dodano: 23.03.2019 09:00    Przez: ~jak????
Tatę das auto? nie... Skoda
Dodano: 23.03.2019 09:17    Przez: ~U
Szybkie i wściekłe...
Dodano: 23.03.2019 09:28    Przez: ~Lm_
oho już znawcy się odzywają
Dodano: 23.03.2019 09:40    Przez: ~***
Brawo dla murarza. Solidne ogrodzenie
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Chirs
Brawo dla murarza. Ogrodzenie solidne czego nie powiem o kierowcy
Dodano: 23.03.2019 09:43    Przez: ~Chirs
Ma ktoś kontakt do murarza? Potrzebuje takiego 😁
Dodano: 23.03.2019 11:07    Przez: ~Mieszkaniec
Jestem zajęty na przeprawie
Dodano: 23.03.2019 15:49    Przez: ~Murarz
Zrób sobie sam, w środek zbrojenie - 4 druty w jodełkę fi 12 otulone co najmniej 7 cm betonu , zalej wszystko betonem b20.
Dodano: 23.03.2019 18:01    Przez: ~Murzarz
Ma ktoś nr do tego murarza?
Dodano: 23.03.2019 11:08    Przez: ~Mieszkaniec
To sołtys tej wsi:) I zarazem właścicel tej posesji. Już chyba z 3 raz będzie ten płot stawiał przez te fruwające auta...