WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Była parada i topienie marzanny. Motocykliści przywitali wiosnę

Dodano: 23.03.2019 18:16
Źródło: LM.pl

Ponad 140 motocyklistów wzięło udział w symbolicznym powitaniu wiosny. Miłośnicy ryczących maszyn, utopili marzannę w jeziorze Licheńskim.

Motocyklowa Grupa z Konina po raz trzeci zorganizowała „Motocyklowe powitanie wiosny”. Frekwencja na pl. Wolności w Koninie, gdzie odbyła się zbiórka, zaskoczyła organizatorów.

- Cieszymy się, że motocykliści tak liczną grupą odwiedzili naszą imprezę. Frekwencja przewyższyła nasze oczekiwania, ale jesteśmy przygotowani – mówi Marek Kalecki z Motocyklowej Grupy z Konina.

Pierwsze w tym sezonie spotkanie rozpoczęła parada przez miasto. Ryczące maszyny można było usłyszeć w starej części Konina, na Chorzniu, Zatorzu, trzecim i piątym osiedlu. Paradę prowadziła kukła marzanny, która spalona została w Licheniu. Tam też dla uczestników przygotowano ognisko i konkursy.

slajd 1 z 28
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Było świetnie, dziękujemy za Wasz udział :). Do zobaczenia za rok.
Dodano: 23.03.2019 20:55    Przez: ~Motocyklowa Grupa z Konina
Motocykliści są różni... Jedni jeżdżą z kulturą, inni jej nie znają. Nie można wszystkich do jednego worka kłaść....... Tak samo jest z kierowcami puszek. Jedni mają kulturę na poziomie—innym tatuś kupił BMW i myślą że są mistrzami kierownicy.Tak więc za nim ktoś będzie chciał coś napisać o innych.... "kto jest bez winy, niechaj pierwszy zuci kamień..." pozdro i LwG
Dodano: 23.03.2019 23:40    Przez: ~Łysolek
Rozumiem uciążliwość w środku tygodnia, ale przecież to weekend... Poza tym, moim zdaniem, z uczestnictwa w wydarzeniu tak dużej liczby osób raczej należy się cieszyć, gdyż jest to reklama dla regionu. Podczas corocznego zlotu w Licheniu ruch jest praktycznie całkowicie zablokowany przez 2/3 dnia, i tam nikt nie hejtuje... Nie popadajmy w paranoję! Taka parada jest planowana na kilka miesięcy wcześniej, gdyby coś było niezgodnie z przepisami, policja nie brałaby w tym udziału...
Dodano: 23.03.2019 21:42    Przez: ~Uczestnik
Świetna sprawa, pozytywni ludzie z pasją, trochę słońca w tym smutnym mieście.
Dodano: 23.03.2019 22:15    Przez: ~Aga
Tak z radiowozem na czele wszyscy jechali 150
Dodano: 23.03.2019 21:18    Przez: ~Do KMA

KOMENTARZE

Auto nie jutro dopiero ? jak to w domu jest. Na fejsbuczku napisali że jutro zjazd przy hali rondo ????
Dodano: 23.03.2019 18:30    Przez: ~jak to jest
To inna grupa, trzeba czytać uważnie
Dodano: 23.03.2019 20:09    Przez: ~Motocyklista
Jasne w godzinach szczytu przejazd w obstawie policji zablokowane skrzyżowania zablokowane pasy dla pieszych ... Bo przecież jazda w kolumnie ... I w nosie innych uczestników ruchu mają tych w czterech kółkach na dwóch kółkach jak oni rowerzystów i pieszych .... Nie szanują przepisów ruchu drogowego ....
Dodano: 23.03.2019 20:52    Przez: ~Zenada
Jakbyś był trochę ogarnięty to zrobiłbys prawko na dwa kółka i poczuł radość z życia no ale...nie każdy może hehe
Dodano: 23.03.2019 21:33    Przez: ~Antyżenada
Rozumiem uciążliwość w środku tygodnia, ale przecież to weekend... Poza tym, moim zdaniem, z uczestnictwa w wydarzeniu tak dużej liczby osób raczej należy się cieszyć, gdyż jest to reklama dla regionu. Podczas corocznego zlotu w Licheniu ruch jest praktycznie całkowicie zablokowany przez 2/3 dnia, i tam nikt nie hejtuje... Nie popadajmy w paranoję! Taka parada jest planowana na kilka miesięcy wcześniej, gdyby coś było niezgodnie z przepisami, policja nie brałaby w tym udziału...
Dodano: 23.03.2019 21:42    Przez: ~Uczestnik
Mądra wypowiedź
Dodano: 23.03.2019 23:07    Przez: ~Alan ż
Ile w roku masz takich utrudnień w ruchu drogowym spowodowanych kolumna motocyklistów ???Na dodatek sobota, Konin,godziny szczytu, no tak to prawie jak w Tokio. Nie rób sobie wstydu tym co wypisujesz. I zobacz ile niebezpieczeństw czycha dzięki kierowcom aut, przez 365 dni w roku.Jestem motocyklistą i kierowcą samochodu.
Dodano: 25.03.2019 06:43    Przez: ~PN.
Było świetnie, dziękujemy za Wasz udział :). Do zobaczenia za rok.
Dodano: 23.03.2019 20:55    Przez: ~Motocyklowa Grupa z Konina
przeprawa 150 na 40 debile...
Dodano: 23.03.2019 21:00    Przez: ~KMA
Tak z radiowozem na czele wszyscy jechali 150
Dodano: 23.03.2019 21:18    Przez: ~Do KMA
Nie porownujcie scigaczy do motocykli
Dodano: 23.03.2019 21:19    Przez: ~Km
Przez czterech kółka też można polecieć do św. Piotra nie tylko przez dwa kółka!!
Dodano: 23.03.2019 21:22    Przez: ~O
Czytam komentarze i tak patrzę, gdyby zrobić tak że każdy zakompleksiony pajac musiałby wstawić zdjęcie swojej facjaty, dane kontaktowe i adres skończyłyby się te głupie komentarze
Dodano: 23.03.2019 21:23    Przez: ~Obserwator
avatar Bandyci, na motocyklach którzy terroryzują mieszkańców większości miast hałasem i łamaniem podstawowych przepisów też kryją swoje facjaty w kaskach oraz numery rejestracyjne pojazdów. Czyż nie?
Dodano: 23.03.2019 21:50    Przez: Urlich von Jungingen
Jak się coś nie podoba to do Torunia wypieprzać i bzdur nie wymyślać. Rydzyk Was pobłogosławi i okradnie...A impreza była na wysokim poziomie i z poszanowaniem dla wszystkich. Jak paczki rozdawali to pierwsi byliście, bo za darmo, a teraz pieprzycie głupoty.
Dodano: 23.03.2019 22:10    Przez: ~Obserwator
Świetna sprawa, pozytywni ludzie z pasją, trochę słońca w tym smutnym mieście.
Dodano: 23.03.2019 22:15    Przez: ~Aga
Motocykliści są różni... Jedni jeżdżą z kulturą, inni jej nie znają. Nie można wszystkich do jednego worka kłaść....... Tak samo jest z kierowcami puszek. Jedni mają kulturę na poziomie—innym tatuś kupił BMW i myślą że są mistrzami kierownicy.Tak więc za nim ktoś będzie chciał coś napisać o innych.... "kto jest bez winy, niechaj pierwszy zuci kamień..." pozdro i LwG
Dodano: 23.03.2019 23:40    Przez: ~Łysolek
avatar Nie zauważasz pewnej różnicy. Kierowcy samochodów za wyjątkiem kilu świętych krów (politycznych czy z innych układów) mogą obawiać się policji. Natomiast motocyklista nawet jak jest zupełnie szarym obywatelem, trzyma swój motocykl z zachodniego szrotu w stodole to, jeśli jeździ szybko i głośno, i ryzykownie to policja jakimś cudem nawet go nie zauważa, aby nie ryzykować pościgu. Pewnie połowa tych "motocyklistów" nawet nie ma PJ. Oczywiście na paradzie wszystko jest fajnie, ale ci co ścigają się bez celu po mieście nie biorą udziału w paradach, oni krążą po mieście i szukają zaczepki.
Dodano: 24.03.2019 00:33    Przez: Urlich von Jungingen
Ulrich, nawet, jeżeli Ci "nieodpowiedzialni" motocykliści brali udział w wydarzeniu, to organizator nie odpowiada za to, w jaki sposób dotarli na miejsce oraz za ich powrót, organizator bierze odpowiedzialność tylko za bezpieczny przejazd parady, zgodnie z przepisami. Pozdro dla Ciebie i LwG!
Dodano: 24.03.2019 10:32    Przez: ~Nata
1 z 2
12>>