WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nowy czas, miejsce, repertuar, czyli festiwal "Gospel nad Wartą"

Dodano: 1.06.2019 09:30

To będzie wyjątkowy koncert: nowy czas, nowe miejsce, nowy gość, nowy repertuarczyli festiwal "Gospel nad Wartą" 2019 w Koninie.

Organizatorzy tegorocznego festiwalu „Gospel nad Wartą” w Koninie zapraszają miłośników muzyki gospel w sobotę, 15 czerwca, do auli przy kościele św. Maksymiliana w Koninie. Gospodarzem koncertu będzie tradycyjnie Konin Gospel Choir, który z towarzyszeniem muzyków Holy Noiz wykona najpiękniejsze pieśni u boku niezwykłej Beaty Bednarz.

Artystka gościła już dwukrotnie na zaproszenie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Gospel: w 2007 roku z towarzyszeniem Lory Szafran i Patrycji Goli oraz w 2014 roku na 10 urodzinach chóru. Ma na swoim koncie 11 solowych albumów, a także udział w licznych wydawnictwach fonograficznych czołowych polskich wykonawców jako muzyk sesyjny.

Ten koncert będzie szczególny, ponieważ w całości wypełnią go pieśni wykonywane w języku polskim. Chórzyści traktują to spotkanie jako swoiste uwielbienie i dziękczynnie za lata bycia razem i współtworzenia. Projekt ten jest współfinansowany ze środków miasta Konin

Sobota, 15 czerwca 2019, godz. 1800, Aula im. ks. Popiełuszki w Koninie

WSTĘP WOLNY (obowiązują wejściówki dostępne w Centrum Organizacji Pozarządowych w g. 7.30-15.30, ul. 3 Maja 1-3)

  • Nowy czas, miejsce, repertuar, czyli festiwal "Gospel nad Wartą"

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gospel nad Wartą 2019,   Beata Bednarz,   koniński chór gospel,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO