WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Uczeń kolskiego SOSW zwycięzcą Międzynarodowego Festiwalu

Dodano: 12.06.2019 11:28
Źródło: LM.pl

Jakub Przybyłowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole oraz towarzysząca mu Stefka Dudała, zdobyli główną nagrodę w kategorii „duety” podczas 12. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”.

Impreza odbyła się kilka dni temu w Bochni. Uczeń kolskiego SOSW został zakwalifikowany do finału w drodze eliminacji. Podczas trzech festiwalowych dni wziął udział w spotkaniach i warsztatach muzycznych z m.in. Anią Rusowicz, Halinką Mlynkową, Markiem Piekarczykiem, Alicją Węgorzewską, czy Tadeuszem Woźniakiem.

- Spotkania były niezwykle cennym doświadczeniem, cenną nauką, a także okazją do promowania działalności kolskiej placówki oraz możliwości i talentów jej uczniów – podkreśla Aleksandra Świder z SOSW w Kole.

Pierwszego dnia Festiwalu, Kuba poznał Stefkę Dudałę, z którą pod okiem profesjonalistów ćwiczył przygotowany dla nich utwór „Śpiewam i tańczę”. Okazało się, że duet zdobył serca jury i publiczności. Kuba i Stefka spośród 25 duetów byli najlepsi!

Kubę zgłosiły i przygotowały do konkursu nauczycielki SOSW w Kole: Wioletta Świder i Joanna Pietrzak, które założyły i współprowadzą działający przy placówce od 28 lat Zespół Wokalno-Muzyczny.

- Wracamy do Koła z nową energią i nowymi znajomościami. Mamy już kolejne pomysły, dzięki którym będziemy mogli zawalczyć o kolejne sukcesy. Mamy nadzieję, że za rok znów przyjedziemy na festiwal. To niezapomniane emocje i niezwykła dawka wiedzy – twierdzi Joanna Pietrzak.

Zwycięzca festiwalu przyznaje, że jest szczęśliwy i będzie dalej trenował, żeby zdobywać kolejne nagrody.

fot. SOSW Koło

slajd 1 z 19
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kolo to miasto patologii.
Dodano: 12.06.2019 12:05    Przez: ~Sędzia
Gratulacje!
Dodano: 12.06.2019 19:33    Przez: ~bg
Słabe te wypociny. Kto tu jest patologią
Dodano: 16.06.2019 16:49    Przez: ~Mała
Młody jesteś super tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 16.06.2019 17:19    Przez: ~Ag
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO