WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Uczeń kolskiego SOSW zwycięzcą Międzynarodowego Festiwalu

Dodano: 12.06.2019 11:28
Źródło: LM.pl

Jakub Przybyłowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole oraz towarzysząca mu Stefka Dudała, zdobyli główną nagrodę w kategorii „duety” podczas 12. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”.

Impreza odbyła się kilka dni temu w Bochni. Uczeń kolskiego SOSW został zakwalifikowany do finału w drodze eliminacji. Podczas trzech festiwalowych dni wziął udział w spotkaniach i warsztatach muzycznych z m.in. Anią Rusowicz, Halinką Mlynkową, Markiem Piekarczykiem, Alicją Węgorzewską, czy Tadeuszem Woźniakiem.

- Spotkania były niezwykle cennym doświadczeniem, cenną nauką, a także okazją do promowania działalności kolskiej placówki oraz możliwości i talentów jej uczniów – podkreśla Aleksandra Świder z SOSW w Kole.

Pierwszego dnia Festiwalu, Kuba poznał Stefkę Dudałę, z którą pod okiem profesjonalistów ćwiczył przygotowany dla nich utwór „Śpiewam i tańczę”. Okazało się, że duet zdobył serca jury i publiczności. Kuba i Stefka spośród 25 duetów byli najlepsi!

Kubę zgłosiły i przygotowały do konkursu nauczycielki SOSW w Kole: Wioletta Świder i Joanna Pietrzak, które założyły i współprowadzą działający przy placówce od 28 lat Zespół Wokalno-Muzyczny.

- Wracamy do Koła z nową energią i nowymi znajomościami. Mamy już kolejne pomysły, dzięki którym będziemy mogli zawalczyć o kolejne sukcesy. Mamy nadzieję, że za rok znów przyjedziemy na festiwal. To niezapomniane emocje i niezwykła dawka wiedzy – twierdzi Joanna Pietrzak.

Zwycięzca festiwalu przyznaje, że jest szczęśliwy i będzie dalej trenował, żeby zdobywać kolejne nagrody.

fot. SOSW Koło

slajd 1 z 19
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kolo to miasto patologii.
Dodano: 12.06.2019 12:05    Przez: ~Sędzia
Gratulacje!
Dodano: 12.06.2019 19:33    Przez: ~bg
Słabe te wypociny. Kto tu jest patologią
Dodano: 16.06.2019 16:49    Przez: ~Mała
Młody jesteś super tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 16.06.2019 17:19    Przez: ~Ag
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO