WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szantowo nad Wartą. Piknik żeglarski na konińskim bulwarze

Dodano: 11.07.2019 11:45
Źródło: LM.pl

Piknik Żeglarski Szantowo już pod koniec lipca na konińskim bulwarze. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Mechanicy Shanty'.

Impreza rozpocznie się 27 lipca o godz. 17.00 grami i zabawami żeglarskimi z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Nie zabraknie spaceru pirata, kul pirata, wiązania węzłów, przeciągania liny i taklowania oraz ubierania optymista. Dla najmłodszych będą zabawy sensoryczne, łowienie ryb, malowanie buziek, możliwość przebrania się za żeglarza, czy pirata, a także rebusy, zagadki żeglarskie i malowanie palcami morskich obrazów.

O godz. 18.00 na scenie pojawi się żeńska grupa AQUA Marina z Gliwic. Później wystąpią „Mechanicy Shanty”. Zespół na żeglarskiej scenie jest już ponad 30 lat. W Koninie zagra m.in. takie utwory jak: „Dziki włóczęga”, czy „Irlandzki wędrowiec”.

  • Szantowo nad Wartą. Piknik żeglarski na konińskim bulwarze
  • Szantowo nad Wartą. Piknik żeglarski na konińskim bulwarze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO