WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Z cyklu "Jazz na bulwarze". Wystąpi Karolina Kram z zespołem 

Dodano: 13.08.2019 10:45

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza na koncert młodej, zdolnej wokalistki Karoliny Kram – laureatki m.in Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki im. J. Kondratowicza 2018 r.

Wokalistce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Filip Chojnacki, Szymon Wieczorkiewicz oraz Dawid Wirmański. Artystka wraz z zespołem zaprezentuje współczesne aranżacje utworów z repertuaru Ewy Bem oraz Kabaretu Starszych Panów. Klasyka w świeżym wydaniu – śpiewana z pasją i radością.

Koncert na bulwarze nadwarciańskim w sobotę,  17 sierpnia o godzinie 20.00, na wysokości parku Chopina.

 

  • Z cyklu "Jazz na bulwarze". Wystąpi Karolina Kram z zespołem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:jazz na bulwarze,   bulwar konin,   MDK Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kiedy Konin w końcu będzie lepszy od Ślesina ? Co za atrakcje dla mieszkańców Konina , zadnego wysiłku ze strony władz Konina , Tutaj co weekend powinno dudnić żadnych starań ze strony władz miasta Konina . Za chwilę będą krzyczeć że robią podwyżki za śmieci i sięgać bezpodstawnie do kieszeń mieszkańców , to potrafi obecna władza...
Dodano: 13.08.2019 11:30    Przez: k.o.s.a
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO