WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilczyn. Stu rowerzystów pojechało w rajdzie „Sobota na rowerze”

Dodano: 18.08.2019 11:53
Źródło: LM.pl

Ponad dwadzieścia kilometrów liczyła trasa sobotniego rajdu rowerowego w Wilczynie. Na starcie stanęło około setki rowerzystów z całego regionu.

Rajd rowerowy w Wilczynie zorganizowany został już po raz ósmy. Trasa tegorocznego rajdu liczyła ponad dwadzieścia kilometrów i wiodła od Anastazewa przez Suszewo, Gruby Dąb, Przyjezierze, Wójcin, Kownaty, aż do Wilczyna. Na starcie rajdu stanęło około setki rowerzystów z gminy Wilczyn, ale również innych miejscowości regionu - Konina, Powidza, Wrześni, Koła, Kłodawy, a nawet Nekli, czy Środy Wlkp.

Na uczestników rajdu, oprócz podziwiania okoliczności przyrody, czekał poczęstunek, a także gry i konkursy. Organizatorami rajdu było Stowarzyszenie Rowerowy Wilczyn, Dom Kultury w Powidzu, Związek Gmin Powidzkiego Parku Krajobrazowego w Powidzu i Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

fot. Stowarzyszenie Rowerowy Wilczynslajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO