WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grzegorzew. Zderzenie auta osobowego z jeleniem po zmroku

Dodano: 5.09.2019 10:50

Zderzenie auta osobowego z jeleniem w Grzegorzewie

W ostatnich dniach w Grzegorzewie zdarzył się wypadek samochodowy. Kierowca auta osobowego uderzył w przebiegającego jelenia. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń, poszkodowanej pasażerce pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Uczestnicy wypadku opuścili pojazd przed przybyciem służb ratunkowych, których zadaniem było zabezpieczenie pojazdu, odłączeniu akumulatora oraz zakręcenie zaworu instalacji gazowej pojazdu.

Przez godzinę, dwunastu strażaków z jednostki ratowniczo - gaśniczej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kole,  usuwali skutki wypadku. 

Fot. KP PSP Koło

  •  Grzegorzew. Zderzenie auta osobowego z jeleniem po zmroku
  •  Grzegorzew. Zderzenie auta osobowego z jeleniem po zmroku

autor: Marcel Kempiński

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)
Dodano: 05.09.2019 17:28    Przez: Karolina Wolska
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO