WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Wniosek na "Czyste powietrze" można złożyć w magistracie

Dodano: 9.09.2019 15:17
Źródło: LM.pl

Koninianie nie będą musieli jeździć do Poznania, żeby wnioskować o udział w programie „Czyste powietrze”. Prezydent podpisał w tej sprawie porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Program „Czyste powietrze” pozwala wymienić przestarzałe i nieefektywne źródła ciepła na nowoczesne, spełniające najwyższe normy. Można również otrzymać wsparcie na termomodernizację budynku. Do tej pory zainteresowani programem mieszkańcy Konina musieli jechać z wnioskiem do siedziby WFOŚiGW w Poznaniu, teraz mogą je składać w Koninie. A to na skutek porozumienia jakie prezydent Piotr Korytkowski podpisał z Jolantą Ratajczak, prezesem zarządu WFOŚiGW w Poznaniu.

- Cel jak najbardziej szczytny, dlatego zdecydowaliśmy się pomóc w obsłudze programu. Przyjęliśmy na siebie rolę pośrednika między Funduszem Ochrony Środowiska a wnioskodawcą, aby uprościć formalności, służyć pomocą na miejscu i zaoszczędzić mieszkańcom jeżdżenia do Poznania – mówi prezydent Konina Piotr Korytkowski.

Fachowej pomocy udzielą dwie przeszkolone pracownice wydziału ochrony środowiska, który znajduje się w budynku przy ul. Wojska Polskiego. Program „Czyste powietrze” realizowany będzie do 2029 roku.

fot. konin.pl

  • Konin. Wniosek na "Czyste powietrze" można złożyć w magistracie
  • Konin. Wniosek na "Czyste powietrze" można złożyć w magistracie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Chciałbym zauważyć, że już prawie od ROKU Koninianie nie muszą jeździć do Poznania :) Wystarczy, że zawitają na Zakładową 11 do naszego biura. Przygotowaliśmy już wnioski dla ponad 300 osób.
Dodano: 9.09.2019 23:17    Przez: Krzysztof Preuss

KOMENTARZE

Chciałbym zauważyć, że już prawie od ROKU Koninianie nie muszą jeździć do Poznania :) Wystarczy, że zawitają na Zakładową 11 do naszego biura. Przygotowaliśmy już wnioski dla ponad 300 osób.
Dodano: 09.09.2019 23:17    Przez: Krzysztof Preuss
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO