WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Śpiew, integracja i zabawa na konińskim bulwarze. Full Of Love

Dodano: 16.09.2019 11:57

Koniński bulwar gościł w minioną niedzielę mieszkańców miasta oraz okolic na festiwalu „Full Of Love”.

Festiwal poświęcony osobom niepełnosprawnym umożliwiał wspólną integrację. Zabawę przy muzyce zapewnili lokalni oraz przyjezdni artyści min. zespół rockowy "Skołowani" z Ciechocinka. Członkowie zespołu stanowią zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne, pokazując tym że przeszkody fizyczne nie stanowią problemu dla utalentowanych muzyków.

Spora grupa ludzi uczestniczyła w wydarzeniu, podczas którego najmłodsi, jak i starsi goście, przy towarzyszącej muzyce mogli odpocząć nad brzegiem Warty. Oprócz „Skołowanych” wystąpili również „Wojownicy Światła” oraz „Ale Babki”z MDK. Organizatorem festiwalu był Młodzieżowy Dom Kultury oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie”, która zapewnia wsparcie oraz pomoc dla osób niepełnosprawnych.

Zwieńczeniem imprezy integracyjnej był koncert Moniki Kuszyńskiej, byłej wokalistki zespołu „Varius Manx” oraz reprezentantki Polski w 60 konkursie Piosenki Eurowizji.

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

autor: Marcel Kempiński

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Full of Love,   Fundacja Otwarcie,   MDK,   bulwar,   Konin,   Impreza Integrac

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO