WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Policjanci będą się szkolić na terenie strzelnicy w Potażnikach

Dodano: 9.10.2019 13:39

Komendanta Miejski Policji w Koninie mł. insp. Paweł Kiliańczyk i Lech Książczak, wiceprezes zarządu powiatowego Ligi Obrony Kraju podpisali umowę użyczenia strzelnicy w Potażnikach. Dzięki temu policjanci nadal będą mogli wykonywać tam programowe szkolenia.

Do podpisania umowy doszło we wtorek, 8 października w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. Jak ważne jest dla policjantów wyszkolenie strzeleckie, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Niestety strzelnica, która znajduje się w piwnicy konińskiej komendy nie jest wystarczająca do wykonania wszystkich strzelań, policjanci nie mogą chociażby dobiec do linii ognia, żeby się zmęczyć przed oddaniem strzałów, nie mogą wykonać szybkiego strzelania do dwóch tarcz itp.

Dlatego znalezienie miejsca zastępczego było konieczne. Możliwe stało się to dzięki uprzejmości wiceprezesa zarządu powiatowego LOK, Lecha Książczaka. Dzięki umowie użyczenia policjanci będą mogli szkolić swoje umiejętności strzeleckie w najbliższych miesiącach na strzelnicy w Potażnikach.

Fot.KMP w Koninie 

  • Policjanci będą się szkolić na terenie strzelnicy w Potażnikach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   strzelnica Potażniki,   szkolenie policjantów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO