WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dzieje się! „Norwegia inaczej” - wystawa, wyprawa, spotkanie

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 10.10.2019 11:46

Jak to nic się nie dzieje? - Dziwi się jeden z mieszkańców Konina i zaprasza na najbliższe wydarzenie pt. „Norwegia inaczej”.

To nawiązanie do naszego programu „Nic się nie dzieje?”, w którym próbowaliśmy przekonać do tego, że w Koninie i okolicy jest wiele wydarzeń, imprez, spotkań, warsztatów, które zaprzeczają krążącej wokół opinii, że „w tym mieście nic się nie dzieje”. Tej opinii nie podziela również Grzegorz Matelak, który w piątek, 25 października, o godz. 19.00 organizuje w Bistro „Żak-Smak”, przy ul. J. Popiełuszki 4 w Koninie, spotkanie pod hasłem „Norwegia inaczej”.

W programie jest wystawa norweskich zdjęć Andrzeja Matuszewskiego, relacja z rowerowej wyprawy po Norwegii oraz prezentacja wioski norweskiej Arendel, która funkcjonuje na terenien Wielkopolski. Wstęp wolny. Uprzejmie więc informujemy, zapraszamy gorąco wraz z organizatorem i to nie tylko miłośników norweskich klimatów. 

  • Dzieje się! „Norwegia inaczej” - wystawa, wyprawa, spotkanie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO