WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Konin. Biało-czerwona flaga na bulwarze dla uczczenia Niepodległej

Dodano: 8.11.2019 13:34
Źródło: LM.pl

Długą na 101 metrów biało-czerwoną flagę rozwinięto dziś na konińskim bulwarze. W ten sposób Fundacja „Mielnica” wspólnie z zaproszonymi gośćmi uczciła odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowych, Środowiskowych Domów Samopomocy, Ośrodków Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczych, a także uczniowie konińskich szkół wzięli udział w niezwykłym zgromadzeniu patriotycznym. Wzdłuż Warty rozciągnięto na 101 metrów flagę Polski.

- To forma budowania tożsamości narodowej. Osoby niepełnosprawne też żyją historią, na miarę swoich możliwości i budują swoją świadomość Polaka – mówi Danuta Czarnecka, członek zarządu Fundacji „Mielnica” oraz dyrektor OREW w Zygmuntowie.

W wydarzeniu wzięli również udział poseł Leszek Galemba i prezydent Piotr Korytkowski. Wszyscy zebrani na bulwarze odśpiewali też „Mazurka Dąbrowskiego”.

slajd 1 z 41
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo dla Fundacji Mielnica.!!!!! 👏A pan Korytkieski nie pomylił drogi on uwielbia tęczę
Dodano: 08.11.2019 15:54    Przez: ~Ola
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO