WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koncertowy grudzień. Konin nie jest prowincją kulturalną 

Dodano: 5.12.2019 18:30

Nic się nie dzieje? Wprost przeciwnie. W Koninie zapowiada się koncertowy grudzień. O gwiazdkowych atrakcjach mówią: Justyna Kałużyńska, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie i Iga Janiszewska-Pawlak z Muzeum Okręgowego w Koninie.

Z jednej strony Muzeum Bardów i kameralny koncert z gatunku Krainy Łagodności, po drodze koncerty popularnych muzyków w auli PWSZ, a z drugiej strony muzyka alternatywna w Wieży Ciśnień i świąteczny koncert plenerowy Zakopower przy okazji Świątecznego Jarmarku. Grudniowe koncertowanie w Koninie zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie bowiem klimaty i rozmiar tych muzycznych wydarzeń powinien zadowolić miłośników muzyki.

Na koncerty zapraszają w imieniu organizatorów: Iga Janiszewska-Pawlak z Muzeum Okręgowego w Koninie i Justyna Kałużyńska, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, które z punktu widzenia organiztaorów podważają tezę, że w Koninie nic się dzieje. Dzie się! A Konin nie jest kulturalną prowincją. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nic się dzieje,   Justyna Kałużyńska,   Iga Janiszewska-Pawlak,   koncerty,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Konin jest kulturalny.
Dodano: 05.12.2019 18:35    Przez: ~zzk
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO