WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Sukces świątecznej akcji "Zmień - Wymień - Podaruj"

Dodano: 7.12.2019 10:27
Źródło: LM.pl

Tegoroczna akcja „Zmień – Wymień – Podaruj” była nieco inna niż dotychczasowe. Wszystko dlatego, że zaczęła się już na pl. Wolności.

Ubrania, buty, książki i zabawki. Wszystko to można było przynieść wczoraj najpierw na koniński rynek. Tam, podczas Jarmarku Świętego Mikołaja rozpoczęła się akcja organizowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zatorze”. Później „Zmień – Wymień – Podaruj” przeniosło się do Osiedlowego Domu Kultury na Zatorzu.

- Po raz kolejny Wasza hojność przerosła nasze oczekiwania. Dzięki Wam mogliśmy pomóc wielu potrzebującym – dziękował po zakończeniu akcji prezes SM „Zatorze” - Maciej Ostrowski.

Poza wymianą ubrań, w Osiedlowym Domu Kultury odbyły się warsztaty robienia kartek świątecznych i pierników. Można też był skosztować czerwonego barszczu.

fot. SM "Zatorze"

slajd 1 z 13
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO