WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Na noże - Kino przestęp(n-cz)e

Dodano: 20.02.2020 11:03
Źródło: LM.pl

Filmy z gatunku sensacji i kryminałów zagoszczą w sobotę 29 lutego w Kinie Centrum. Powodem jest dodatkowy dzień roku przestępnego, nazywanego dla zabawy także rokiem przestępczym.

O godz. 20.00 zapraszamy na pokaz specjalny nominowanego do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny filmu "Na noże". Daniel Craig na chwilę odkłada na bok idealnie skrojony garnitur agenta 007, a Chris Evans zrzuca trykot Kapitana Ameryki, wszystko po to by wciągnąć państwa w kryminalną historię z rodzinnymi tajemnicami w tle. Film Riana Johnsona igra z konwencją kryminału i bawi się „zagadką zamkniętego pokoju”. Daniel Craig, w roli prywatnego detektywa, Benoita Blanca, pretensjonalny, ale jednocześnie genialny i pomysłowy. Twórcy produkcji uchwycili wszystkie charakterystyczne cechy właściwe Herkulesowi Poirotowi czy Sherlockowi Holmesowi i przerobili je na własną modłę. Ale i reszta obsady zasługuje na uwagę. To w ogóle niesamowite, że udało się tylu fantastycznych aktorów i aktorek zgromadzić w jednym miejscu – Christopher Plummer, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Chris Evans, Don Johnson, Noah Segan (mistrz drugiego planu!), Lakeith Stanfield i Ana de Armas doskonale wcielają się w swoje role. Chce się na nich patrzeć i ich słuchać.

 

  • Na noże - Kino przestęp(n-cz)e

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kino Centrum,   KDK,   Konin,   dramat,   komedia kryminalna,   Na noże,   Kino przestęp(n-cz)e

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO