WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Komitet W. Kosiniaka-Kamysza nie zgłosi kandydatów do komisji

Dodano: 3.04.2020 13:16
Źródło: LM.pl

Kolejny komitet nie zamierza zgłaszać kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w Koninie i powiecie konińskim.

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, komitet wyborczy Władysława Kamysza z PSL, podjął decyzję dotyczącą najbliższych wyborów prezydenckich i nie będzie zgłaszał kandydatów do obwodowych komisji wyborczych zarówno w mieście Koninie jak i w powiecie konińskim.

- Związane jest to z zagrożeniem epidemicznym i obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd. Ryzyko zarażenia grozi nie tylko członkom obwodowych komisji wyborczych, ale również pozostałym osobom, które odpowiedzialne są za organizację procesu wyborczego w naszym mieście i powiecie konińskim. Wybory nie są teraz najważniejsze. Najważniejsze jest zdrowie mieszkańców - informuje Krzysztof Czajkowski, sekretarz Zarządu Powiatowego PSL w Koninie.

To już drugi, po KW Małgorzaty Kidawy-Błońskiej komitet, który podjął taką decyzję.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ogłaszam wszem i wobec,że będę głosować na Andrzeja Dudę, obojętnie czy będzie to w maju 2020 roku, czy też w 2021 roku.PIS to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach w odpowiednim czasie.MOŻE BORYS na prezydenta??? ha ha ha! Gdyby cały świat zobaczył tę twarz, to nigdy w życiu nie przyznałabym się, że jestem Polką.
Dodano: 03.04.2020 14:14    Przez: ~EM
Również będę głosować na Pana Dudę . opozycja z dnia na dzień coraz bardziej się pogrąża . Niech nie wybierają . Wogóle nie interesuje mnie co robi PSL sprzedawczyki i zdrajcy !!!
Dodano: 03.04.2020 14:47    Przez: ~Ola
avatar Słusznie, skorzystali z demokracji, ale dlaczego Kamysz dalej kandyduje? Ktoś potrafi odpowiedzieć? Nie wszyscy potrafią przegrywać i szukają pretekstu żeby "mecz" się nie odbył.
Dodano: 04.04.2020 11:42    Przez: Józef Bąk
avatar Kim jest Kosiniak-Kamysz oklaskujący z Donaldem Tuskiem wystąpienie Leszka Jażdżewskiego? Na to pytanie odpowiedzą wyborcy, czyniąc jednocześnie swoją deklarację światopoglądową. Czy ktokolwiek będzie miał cywilną odwagę powiedzieć, że na niego głosował?
Dodano: 04.04.2020 12:06    Przez: Józef Bąk
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO