WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kameralna uroczystość Dnia Strażaka w konińskiej komendzie

Dodano: 4.05.2020 17:22
Źródło: LM.pl

Kameralne obchody Dnia Strażaka w Koninie. Uroczysty apel wyłącznie z udziałem funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej PSP.

Ze względu na stan epidemii, tegoroczne obchody Dnia Strażaka były inne niż zwykle. Pełniący obowiązki komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie – bryg. Maciej Pilarski podziękował mundurowym oraz pracownikom cywilnym za „właściwą realizację zadań służbowych”. Później odczytano rozkaz nadania wyższych stopni służbowych 25 strażakom. Za wkład pracy i szczególne zaangażowanie w realizację zadań służbowych nagrodę komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej otrzymał st. str. Robert Dzikowski. Wielkopolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej przyznał natomiast nagrodę asp. Dawidowi Kałużnemu, asp. Michałowi Perczyńskiemu, mł. asp. Bartłomiejowi Różańskiemu oraz ogn. Arkadiuszowi Gołdyce.

Akty nadania stopni oraz decyzje nagrodowe zostaną wręczone indywidualnie w innym terminie.

fot. KM PSP Konin

  • Kameralna uroczystość Dnia Strażaka w konińskiej komendzie
  • Kameralna uroczystość Dnia Strażaka w konińskiej komendzie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO