WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Krzymów. Sprzęt do zdalnej nauki dla placówek z terenu gminy

Dodano: 5.05.2020 12:21

Do Urzędu Gminy w Krzymowie dotarły laptopy zakupione w ramach projektu ”Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej".

Za 60.000 złotych udało się kupić 39 laptopów. Placówka w Brzeźnie dostanie dziewiętnaście, w Krzymowie dziesięć, w Paprotni siedem, a w Szczepidle trzy komputery, według algorytmu jeden komputer na czternaścioro-piętnaścioro uczniów. Z laptopów będą mogli też korzystać ci nauczyciele, którzy nie mają wystarczająco dobrego sprzętu do prowadzenia zdalnych lekcji. To dyrektorzy szkół wskażą, komu zostaną użyczone komputery.

Fot. Gmina Krzymów 

  • Krzymów. Sprzęt do zdalnej nauki dla placówek z terenu gminy

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   laptopy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO