WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Burmistrz Kleczewa raperem? Nominowany w #hot16challenge2

Dodano: 18.05.2020 12:39
Źródło: LM.pl

Czy Mariusz Musiałowski wjedzie na bit i zapoda ostre wersy? Jest taka szansa, burmistrz Kleczewa nominowany został bowiem w akcji #hot16challenge2.

Akcja #hot16challenge2 to rapowe wyzwanie, polegające na nagraniu szesnastowersowej zwrotki. Akcja promuje jednocześnie zbiórkę pieniędzy na platformie siepomaga.pl przeznaczonej na walkę z epidemią koronawirusa. Początkowo wyzwanie związane ze środowiskiem hip-hopowym zdobyło dużą popularność również w innych kręgach. Rapowali już prezydent Andrzej Duda, dziennikarz radiowy Wojciech Mann, czy językoznawca Jerzy Bralczyk.

#hot16challenge2 dotarł również do naszego regionu. W wyzwaniu wziął udział kleczewski raper KuRa, który na koniec, wśród nominowanych, wymienił również burmistrza gminy Mariusza Musiałowskiego. Tym samym włodarz Kleczewa stał się bodaj pierwszym samorządowcem z naszego regionu, który weźmie udział w #hot16challenge2.

Mariusz Musiałowski wyzwanie przyjął. W ciągu trzech dni musi nagrać swoją propozycję utworu. I oczywiście nominować kolejnych. #hot16challenge2 w naszym regionie zatoczy więc szersze kręgi.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rap,   Mariusz Musiałowski,   Kleczew,   burmistrz,   hot16challenge2,   koronawirus

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO