WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. Dziecięce prace ozdobiły słup i tablicę ogłoszeniową

Dodano: 3.06.2020 09:29
Źródło: LM.pl

Na słupie i tablicy ogłoszeniowej w Golinie zawisły prace najmłodszych mieszkańców gminy. W ten sposób uczczono Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Dom Kultury w Golinie w czasie trwającej epidemii koronawirusa zorganizował kilka konkursów z okazji Dnia Dziecka. Jednym z nich był „Nie stój jak słup, wystawę zrób”, w którym dzieci malowały i wyklejały jak chciałyby świętować swój dzień. Wszystkich 25 prac, które wpłynęło na konkurs plastyczny znalazło się na słupie ogłoszeniowm, który stoi przy Urzędzie Miejskim oraz na tablicy ogłoszeniowej przy Domu Kultury w Golinie.

To najbardziej spektakularny, ale nie jedyny konkurs jaki w ostatnim czasie został przeprowadzony w gminie. Dzieci mogły również narysować, czy też namalować swoją rodzinę w okresie pandemii. W zmaganiach pod hasłem „Wirusa w koronie, plastyką przegonię” wzięło udział 14 osób. Natomiast blisko 100 osób włączyło się do zabawy w quizy tematyczne, w których dzieci wykazywały się wiedzą m.in. z przyrody i historii.

fot. Dom Kultury w Golinie

slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO