WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Po raz pierwszy rodzinny rajd rowerowy przejechał wokół Lichenia

Dodano: 27.06.2020 17:55

Z uśmiechem i w promieniach letniego słońca odbył się rodzinny rajd rowerowy wokół Lichenia. Wzięło w nim udział ponad 40 osób.

Wśród uczestników rajdu byli zarówno mieszkańcy licheńskiej parafii i pracownicy sanktuarium, jak i osoby z zewnątrz. 15-osobową grupę stanowili przedstawiciele rodzinnych rajdów rowerowych z Goliny.

Rajd rozpoczął się po godz. 10 na parkingu przy licheńskiej bazylice. Błogosławieństwa na bezpieczną drogę udzielił cyklistom ks. Janusz Kumala MIC, kustosz licheńskiego sanktuarium. Następnie grupa udała się w 20-kilometrową podróż drogami i bezdrożami licheńskiej parafii i okolicznych miejscowości. Rowerzyści w trakcie dwugodzinnego rajdu jechali kolejno przez: Wygodę, Licheń, Helenów Pierwszy i Drugi, Trzy Borki, Grąblin. Po dotarciu do Lichenia, grupa udała się na plac koronacyjny przy kościele św. Doroty, aby posilić się ciepłym bigosem.

Pomoc w zorganizowaniu rajdu udzielili druhowie z jednostki OSP Licheń Stary, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników na trasie.

 

  • Po raz pierwszy rodzinny rajd rowerowy przejechał wokół Lichenia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   sanktuarium maryjne,   rajd rowerowy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO