WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Zmiana organizacji ruchu na odcinku ulicy Kleczewskiej

Dodano: 9.07.2020 12:53
Źródło: LM.pl

Na jeden dzień zmieni się organizacja ruchu na ul. Kleczewskiej w Koninie. Jeden z odcinków drogi zostanie zamknięty.

Z uwagi na konieczność ułożenia masy bitumicznej na fragmencie remontowanej ul. Kleczewskiej, w sobotę 11 lipca ( godz. 9.00 do godzin wieczornych) nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu odcinka od ul. Brunatnej do ul. Paderewskiego. Wyznaczony zostanie objazd, który odbywać się będzie ulicami: Brunatna-Przemysłowa-Paderewskiego.

- Na czas prowadzonych prac dojazd do osiedla Międzylesie oraz posesji przyległych do ul. Kleczewskiej odbywać się będzie od strony skrzyżowania ulic Kleczewska-Paderewskiego – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie. - Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do oznakowania zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu drogowego.

Po wykonaniu tych prac ruch wahadłowy przed skrzyżowaniem z ul. Brunatną zostanie zniesiony. Przywrócony tam będzie ruch dwukierunkowy.

fot. konin.pl

  • Konin. Zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Kleczewskiej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO