WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Poznawali Dolinę Warty. Spływ kajakowy mieszkańców Radoliny

Dodano: 26.07.2020 13:16
Źródło: LM.pl

„Poznajemy Dolinę Warty” - pod takim hasłem odbył się spływ kajakowy zorganizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Dwadzieścia osób wzięło udział w czwartym już spływie skierowanym do mieszkańców Radoliny w gm. Golina. Miłośnicy kajakarstwa pokonali trasę Pyzdry – Nowe Miasto.

- Kilka godzin na wodzie pozwoliło uczestnikom wycieczki aktywnie i pożytecznie spędzić wolny czas. Zrelaksowali się, zintegrowali się ze sobą. Mieli możliwość, by potrenować nie tylko mięśnie, ale także umiejętność efektywnej współpracy. Ten ostatni element na pewno zaprocentuje podczas realizacji kolejnych inicjatyw oraz projektów – podkreśla Karolina Kasprzak z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Inicjatywa „Poznajemy Dolinę Warty” promująca tereny nadwarciańskie i aktywny wypoczynek, wpisała się już na stałę w kalendarz imprez organizowanych przez radolińskie stowarzyszenie.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

slajd 1 z 10
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Takie spływy OK, ale na takich fotkach jak ta, przy okazji można zobaczyć w jakim stanie są mosty nad rzeką (korozja wieloletnia ) sic
Dodano: 26.07.2020 23:58    Przez: Karol Teodorczyk
każdy most kiedyś musi runąć!
Dodano: 28.07.2020 12:08    Przez: ~a co tam
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO