WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ladorudz - Sławsk. Spływ kajakowy LOT "MARINA" po raz jedenasty

Dodano: przedwczoraj 10:45
Źródło: LM.pl

„Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”, czyli spływ kajakowy LOT "MARINA" po raz jedenasty. Tym razem jego uczestnicy popłyną z miejscowości Ladorudz do Sławska.

Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” po raz kolejny przygotowuje się do wielkiego spływu kajakowego. Impreza odbędzie się 12 września, a kajakarze pokonają około 18 km. Po zbiórce w Koninie, wszyscy przejadą do przeprawy promowej w Ladorudzu (gm. Krzymów). Stamtąd Wartą popłyną w kierunku Sławska (gm. Rzgów), a po drodze zatrzymają się na konińskim bulwarze.

Zgłoszenia do udziału w spływie (koszt: 60 zł od osoby) ruszą w sobotę, 8 sierpnia od godz. 10.00. Będą one przyjmowane osobiście w biurze LOT „MARINA” przy ul. Dworcowej, lub drogą elektroniczną na adres: kontakt@turystyka.konin.pl. Ilość miejsc jest ograniczona (120 kajakarzy).

  • Ladorudz - Spławie. Spływ kajakowy LOT "Marina" po raz jedenasty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO