WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PIRANIA. Koncert Balkonowy przeniesiony do Pałacu Reymonda

Dodano: 30.08.2020 18:06
Źródło: LM.pl

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów Festiwalu Ognia, Światła i Pirotechniki PIRANIA w Koninie. Wieczorny Koncert Balkonowy odbędzie się w innym miejscu niż wcześniej zakładano.

Dzisiaj do godz. 23.00 można jeszcze podziwiać podświetlone budynki i konińskie zabytki oraz zobaczyć balkonowe galerie na starówce.

- Zachęcam jeśli nie do spacerowania to do obejrzenia efektów z samochodu. To ostatnia szansa  – mówi Jarosław Koźlarek z Fundacji Miasto Prowincjonalne, organizatora PIRANII.

Na godz. 20.00 zaplanowany był w przestrzeni miejskiej Koncert Balkonowy z muzyką Witolda Friemanna, kompozytora urodzonego w Koninie. Niestety w związku z niesprzyjającą pogodą, koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Reymonda. Wstęp na to muzyczne wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują natomiast maski ochronne. 

Pozostałe punkty dzisiejszego, festiwalowego programu pozostają bez zmian. O godz. 21.00 odbędzie się prezentacja organowa i zwiedzanie Kościoła Ewangelickiego.

  • PIRANIA. Koncert Balkonowy przeniesiony do Pałacu Reymonda

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO