WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Posypały się mandaty za prędkość. Rekordzista pędził 151 km/h

Dodano: 8.09.2020 11:54
Źródło: LM.pl

O ponad 100 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 25-latek, który został zatrzymany przez konińskich policjantów.

Przez trzy dni mundurowi wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koninie zatrzymali prawo jazdy 18 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się 25-latek, który jechał 151 km/h. Mężczyzna stracił na trzy miesiące dokumenty uprawniające do jazdy. Dodatkowo, został on ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

- Poza zatrzymanymi dokumentami uprawniającymi do kierowania pojazdami mechanicznymi, na drogach powiatu konińskiego doszło do 8 kolizji i 2 wypadków. Policjanci KMP w Koninie za szereg wykroczeń w ruchu drogowym nałożyli na kierujących aż 179 mandatów karnych – informuje Szymon Urycki z KMP w Koninie.

Poza wykroczeniami drogowymi, mundurowi w miniony weekend zatrzymali 12 osób, które posiadały przy sobie substancje i środki odurzające.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO