WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Policjanci jechali pod prąd, byli wezwani do próby samobójczej

Dodano: 15.09.2020 15:55
Źródło: LM.pl

Znamy już więcej szczegółów wczorajszego zdarzenia w Pątnowie. - Wstępnie wina wskazywana jest na kierującego radiowozem policyjnym - informuje mł. asp. Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy konińskiej policji.

Przypomnijmy, w poniedziałek ok. godz. 17.30 na rondzie w Pątnowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z pojazdem marki peugeot. Dziś wiadomo, że w sprawie prowadzone jest postępowanie w kierunku artykułu 177 kodeksu karnego, czyli spowodowania wypadku drogowego. - Wstępnie wina wskazywana jest na kierującego radiowozem policyjnym, ale cały czas okoliczności są wyjaśniane - informuje mł. asp. Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy KMP w Koninie.

Do zdarzenia doszło po tym, jak policjanci wezwani zostali na interwencję związaną z próbą samobójczą. - W związku z tym użyli sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Chcąc ominąć pojazdy znajdujące się na prawym pasie wjechali na rondo pod prąd i wyjeżdżając z tego ronda zderzyli się z pojazdem marki peugeot - relacjonuje mł. asp. Sebastian Wiśniewski.

Jak dodaje, funkcjonariusze mają prawo w takich wypadkach nie stosować się do przepisów ruchu drogowego. - Mogą wjechać na rondo pod prąd, mogą wjechać na czerwonym świetle, ale muszą zachować szczególne względy ostrożności, jadąc pojazdem uprzywilejowanym - tłumaczy oficer prasowy KMP w Koninie.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch policjantów. Jeden z nich cały czas jest hospitalizowany, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

slajd 1 z 4
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Rozumiemy, że to pojazd uprzywilejowany i widać, że kierowcy zjeżdżają aby pomóc. Jednak przejazd na rondzie pod prąd to już chyba za dużo. Jechali ratować życie narażając kilka innych? Bez obrazy ale czasem trzeba myslec co zrobią inni kierowcy. Absolutnie nie może być ukarany kierowca peugeota, proszę o sprawiedliwość
Dodano: 15.09.2020 16:54    Przez: An sa
"Wstępnie wina wskazywana jest na kierującego radiowozem policyjnym, ale cały czas okoliczności są wyjaśniane..."! W przypadku "szarego człowieka" już by było wszystko wiadomo... i już ponosiłby tego konsekwencje...!!! Czyżby była to "powtórka z rozrywki" jak w przypadku Beci i kierowcy Seicento...??!!! W dzisiejszych czasach to wszystko może się zdarzyć...!!! Smutne to!!!
Dodano: 15.09.2020 16:23    Przez: Wiedźma
Jeszcze wczoraj redaktorzy lmu jednoznacznie wskazywali na winę kierowcy peugeota. Dzisiaj już "wstępnie" wina policjanta... I teraz zależy kto kierował peugeotem i ile ma pieniędzy na prawnika.. A na końcu będzie hipoteza o zasłabnięciu kierowcy peugeota w związku z covidem..chory kraj
Dodano: 15.09.2020 19:16    Przez: Dżordż
a o koronawirusie w szkole w Licheniu cisza. Prawie cala szkoła na kwarantannie
Dodano: 15.09.2020 20:52    Przez: ~oj
O pismakach z LM to szkoda pisać. O przyszłych zdarzeniach nie informują "no bo skąd" mieliby wiedzieć. O niewygodnych dla władzy także nie "no bo jak". LM jest, bo jest. Kilka osób ma pracę ... ma. Oni powinni napędzać życie kulturalne i gospodarcze w regionie. Np. za kilka dni będzie spotkanie z "Kiepskim". Zainteresowani przyjdą i może ktoś więcej. Jest tak: wczoraj odbyło się spotkanie z "Kiepskim". To "musztarda po obiedzie".
Dodano: 16.09.2020 08:24    Przez: Pomocka

KOMENTARZE

"Wstępnie wina wskazywana jest na kierującego radiowozem policyjnym, ale cały czas okoliczności są wyjaśniane..."! W przypadku "szarego człowieka" już by było wszystko wiadomo... i już ponosiłby tego konsekwencje...!!! Czyżby była to "powtórka z rozrywki" jak w przypadku Beci i kierowcy Seicento...??!!! W dzisiejszych czasach to wszystko może się zdarzyć...!!! Smutne to!!!
Dodano: 15.09.2020 16:23    Przez: Wiedźma
a o koronawirusie w szkole w Licheniu cisza. Prawie cala szkoła na kwarantannie
Dodano: 15.09.2020 20:52    Przez: ~oj
Zwykły kierowca miałby zarzut spowodowania przynajmniej zagrożenia jeśli nie katastrofy w ruchu lądowym.
Dodano: 16.09.2020 08:19    Przez: Pomocka
Rozumiemy, że to pojazd uprzywilejowany i widać, że kierowcy zjeżdżają aby pomóc. Jednak przejazd na rondzie pod prąd to już chyba za dużo. Jechali ratować życie narażając kilka innych? Bez obrazy ale czasem trzeba myslec co zrobią inni kierowcy. Absolutnie nie może być ukarany kierowca peugeota, proszę o sprawiedliwość
Dodano: 15.09.2020 16:54    Przez: An sa
Jeszcze wczoraj redaktorzy lmu jednoznacznie wskazywali na winę kierowcy peugeota. Dzisiaj już "wstępnie" wina policjanta... I teraz zależy kto kierował peugeotem i ile ma pieniędzy na prawnika.. A na końcu będzie hipoteza o zasłabnięciu kierowcy peugeota w związku z covidem..chory kraj
Dodano: 15.09.2020 19:16    Przez: Dżordż
O pismakach z LM to szkoda pisać. O przyszłych zdarzeniach nie informują "no bo skąd" mieliby wiedzieć. O niewygodnych dla władzy także nie "no bo jak". LM jest, bo jest. Kilka osób ma pracę ... ma. Oni powinni napędzać życie kulturalne i gospodarcze w regionie. Np. za kilka dni będzie spotkanie z "Kiepskim". Zainteresowani przyjdą i może ktoś więcej. Jest tak: wczoraj odbyło się spotkanie z "Kiepskim". To "musztarda po obiedzie".
Dodano: 16.09.2020 08:24    Przez: Pomocka
LM! Widać, że Wiedźma zalazła Wam za skórę, bo usunęliści mój koment, który Was krytykuje... zróbcie to jeszcze raz, albo jak mnie zbanujecie to zgłoszę to do Prokuratury i innych mediów... ja nie żartuję... jest jeszcze Wolność słowa i komentowania...!!! A teraz piszę jeszcze raz... o Koronawirusie w Licheniu zero artykułów, natomiast o wszelkich uroczystościach kościelnych w Licheniu to full-wypas...!!! Gdzie Wasza rzetelność dziennikarska..., gdzie Wasz obiektywizm...!!! Jeśli mnie zbanujecie, to będziecie słynni na całą Polskę- powiadomię Interwencje, Uwagę, TVP-PIS, Radio Zet itd!!! Czekam na Waszą reakcję...!!! Tylko tyle i aż tyle!!!
Dodano: 16.09.2020 11:20    Przez: Wiedźma
Lm ma to W du....)bo nie są ich płatnikami i posty umieszczają jak chcą. Ja na przykład swojej reklamy u nich nie opublikowałem i mam nadzieję, że inni pójdą w moje ślady, bo na nich świat się nie kończy .
Dodano: 16.09.2020 11:54    Przez: ~Waldek
Wiedźma,wiesz gdzie Oni mają Twoje groźby?Chcesz ich nastraszyć ujawnij się i zrób pikietę pod Lm.To będzie skuteczne,tutaj to sobie możesz (przepraszam) p***rzieć do woli.Nikt tego nie słyszy ,ani nie poczuje.
Dodano: 16.09.2020 18:30    Przez: p***rnese tu
TO CAŁE BADZIEWIE —LM—to jedna wielka porażka, Już nawet nie wspominając o bezsensownych wiadomościach ,ale nawet część ogłoszeniowa —to dopiero KATASTROFA.Do czego tu porównać wyszukiwarkę- GÓWNOJAKIEŚ .NIC się nie znajdzie bo bzdury wychodzą.Programistów chyba ze Średniowiecza mają.A promocja SMS -ogłoszenia to KOSMOS-
Dodano: 16.09.2020 17:52    Przez: Ja
P***rnese tu! Ja nie "bawię" się w pikiety, marsze czy wiece... ja jeśli mnie ktoś skrzywdzi, źle potraktuje czy jak w tym przypadku- usunie mój koment bezpodstawnie( nie złamałam żadnego Ich regulaminu) to zaczynam działać zgodnie z " literą prawa" a także nagłaśniać to w mediach...!!! Były komenty wulgarne, obrażające ludzi chorych na Koronawirusa czy obrażliwe komenty pod moim adresem od "neofaszystów" i jakoś trudno było mi wpłynąć na LM, żeby to usunęli... ja natomiast nie używam wyzwisk ani wulgaryzmów, tylko wyrażam swoją opinię i swoje poglądy, jednocześnie teraz krytykuję LM i zostaje mój koment usunięty...!!! Nie wyrażam zgody na taką cenzurę... dotyczy to też komentów Edka- to, że ma inne poglądy i inne zapatrywania na pewne sprawy, to nie znaczy, że Jego komenty muszą być usuwane(nie zawierały ani wyzwisk ani wulgaryzmów)... !!! Zawsze staram się bronić Wszystkich bez względu na poglądy, wyznanie czy orientację seksualną ...!!! Dlatego w tym przypadku wolę to zgłosić do Pro ...
Dodano: 16.09.2020 19:45    Przez: Wiedźma
Nagłośnić w mediach, że ktoś usunął Twój komentarz :D Nie wiedziałem, że w zamkniętych zakładach macie dostęp do Internetu..
Dodano: 19.09.2020 09:58    Przez: Marcin Maliński
Dlatego w tym przypadku wolę to zgłosić do Prokuratury i nagłośnić to w ogólnopolskich mediach!!! Jest jeszcze Wolność słowa i komentowania... Stop jakiejkolwiek cenzurze...!!! Ze mną się nie zadziera...!!! Aż tyle i tylko tyle!!!
Dodano: 16.09.2020 19:49    Przez: Wiedźma
czyli policja może narażać bezkarnie życie innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1