WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie skateparku

Dodano: 5.10.2020 14:03
Źródło: LM.pl

Budowa nowoczesnego skateparku to jeden z czterech wniosków złożonych przez władze Turku do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Inwestycja szacowana jest na milion złotych.

Skatepark o powierzchni około 1500 metrów kwadratowych miałby powstać na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Byłby on elementem kompleksowej rewitalizacji OSiR przy ul. Armii Krajowej i pierwszym w regionie obiektem przeznaczonym dla kilkudziesięciu osób naraz. Zostałby wyposażony w elementy przystosowane dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Ostatecznie o tym jak będzie wyglądał, jeśli miasto otrzyma dofinansowanie, zdecyduje młodzież.

- Chcemy dać młodzieży prawo głosu w sprawie oczekiwań i potrzeb w zakresie ostatecznego kształtu skateparku – mówi burmistrz Romuald Antosik.

Poprzedni, drewniany skatepark działał do 2014 roku. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników, został zdemontowany. Od tego czasu miasto szukało sposobu na pozyskanie dofinansowania do powstania nowego, betonowego skateparku.

fot. miastoturek.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO