WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wystawa zdjęć Sebastiana Żurka. San Francisco w konińskim MDK

Dodano: 7.10.2020 10:03
Źródło: LM.pl

„Wspomnienia znad Zatoki San Francisco” - to tytuł wystawy fotograficznej, która czynna będzie od 13 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

Autorem zdjęć ukazujących piękno San Francisco jest Sebastian Żurek, dla którego fotografia jest jedną z wielu pasji. Inną jest muzyka. Sebastian Żurek był instruktorem Realizacji Nagrań w California Recording Institute w San Francisco. Wykładał również Grafikę Komputerową w Średnich Szkołach w Kalifornii, za co został w 2007 roku nagrodzony „Golden Apple Award” przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w USA.

Wystawa w konińskim MDK będzie czynna od 23 października do 13 listopada.

  • Wystawa zdjęć Sebastiana Żurka. San Francisco w konińskim MDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO