WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginął motocyklista

Dodano: 14.10.2020 10:31

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Umieniu (gm. Olszówka) doszło do zderzenia motocykla z pociągiem towarowym relacji Batory Chorzów–Tczew.

11 października 2020r. o godzinie 12.35 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na przejeździe kolejowym w miejscowości Umień gm. Olszówka. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia motocykla z pociągiem towarowym relacji Batory Chorzów–Tczew. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Olszówki i Drzewiec. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że motocyklem podróżował tylko kierowca, który w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu zdarzenia.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach przez 1 godzinę i 43 minuty udział brało 16 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Fot. KP PSP Koło

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO