WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Straszna Noc Filmożerców w Kinie Oskard Kameralnie

Materiał promocyjny

Dodano: 16.10.2020 13:02

„Numer 32” i „Funhouse” to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 30 października w Kinie Oskard Kameralnie.

Straszna Noc Filmożerców rozpocznie się o 20.00 pokazem filmu „Numer 32”. Madryt rok 1976. Rodzina Olmedo wprowadza się do wymarzonego domu pod numerem 32. Budynek jest piękny lecz członkowie rodziny nie wiedzą najważniejszej rzeczy: w domu, który kupili nie będą sami… Tajemnicza istota zamieszkująca dom nie życzy sobie towarzystwa i szybko zmieni życie rodziny Olmedo w niekończący się koszmar. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Kolejna propozycja to horror „Funhouse”. Ośmioro zapomnianych celebrytów otrzymuje zaproszenie do wzięcia udziału w reality show Funhouse. Głównym zadaniem ma być zabiegnie o głosy widzów, którzy podglądają poczynania uczestników online. Nagrodą jest 5 milionów dolarów. Po przybyciu na miejsce, celebryci szybko orientują się, że biorą udział w grze, w której stawką jest ich własne życie. Ten, kto przeżyje, wygra, a internauci z całego świata mogą śledzić ich każdy krok oraz to, w jaki sposób umierają.

Bilet 22 zł

  • Straszna Noc Filmożerców w Kinie Oskard Kameralnie
  • Straszna Noc Filmożerców w Kinie Oskard Kameralnie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc filmożerców,   ckis,   kino oskard kameralnie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO