WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin, pow. koniński. Już 390 przypadków zakażenia SARS-CoV-2

Dodano: 19.10.2020 14:17
Źródło: LM.pl

Liczba zakażonych koronawirusem w Koninie i powiecie konińskim rośnie w błyskawicznym tempie. Od początku pandemii stwierdzonych zostało już 390 przypadków.

Tylko w ostatniej dobie wśród mieszkańców Konina oraz powiatu konińskiego potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u 28 osób. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie informuje, że aktualnie hospitalizowanych jest 28 osób (wszystkie „dodatnie”), a w izolacji domowej jest 221 osób (w tym jedna w izolatorium). Natomiast kwarantanną objętych jest 2317 osób, w tym 649 z kontaktu i 1668 granicznych.

Od początku epidemii stwierdzono 390 przypadków zakażenia, w tym 120 osób zostało wyleczonych, a 21 osób zmarło. W kierunku koronawirusa pobrano w sumie 4622 próbki, a w ostatniej dobie – 13.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO