WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W czwartek linia "71" pojedzie objazdem z Krzymowa do Paprotni

Dodano: 21.10.2020 12:24

Z powodu robót budowlanych na drodze powiatowej Krzymów – Paprotnia, na jeden dzień zmieni się się nieco organizacja ruchu dla linii autobusowej "71".

Jak informuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych w Kole, 22 października droga powiatowa Krzymów-Paprotnia będzie ponownie zamknięta dla ruchu kołowego, w związku z kolejnym etapem przebudowy.

W związku z tym, linia autobusowa MZK „7️1” pojedzie objazdem przez Nowy Krzymów, Drążeń i DK 92. Spowoduje to wyłączenie z użytkowania przystanków usytuowanych na zamkniętym odcinku drogi - Krzymów-Poczta, Paprotnia-Młyn, Paprotnia-Remiza. Tymczasowy przystanek w Krzymowie zostanie ustawiony przy ul. Mlecznej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Główną. Utrudnienia potrwają w godzinach 8.00 - 19.00.

  • W czwartek linia "71" pojedzie objazdem z Krzymowa do Paprotni

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MZK Konin,   Krzymów,   remont drogi,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO