WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bezpłatna pomoc psychologiczna i terapeutyczna dla mieszkańców

Dodano: 4.11.2020 11:41

Konińska Grupa Wsparcia Psychicznego „Jesteśmy" wznawia bezpłatną pomoc psychologiczną i terapeutyczną.

Rosnąca liczba mieszkańców powiatu konińskiego poddanych izolacji, nadzorowi epidemiologicznemu oraz kwarantannie sprawia, że rośnie potrzeba wsparcia psychologicznego zarówno tych osób jak i ich bliskich. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom społecznym, Konińska Grupa Wsparcia Psychicznego „Jesteśmy" ponownie uruchamia zdalną pomoc dla mieszkańców prowadzoną przez wykwalifikowanych specjalistów.

Wsparcie psychologów, terapeutów i psychoterapeutów, skierowane jest do przeżywających kryzys z powodu pandemii: seniorów, dzieci i młodzieży, nauczycieli, osób samotnych, chorych lub źle znoszących izolację, a także personelu medycznego oraz przedstawicieli służb, szczególnie obciążonych walką z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

 Wszyscy potrzebujący uzyskają anonimowo i bezpłatnie pomoc psychologiczną i terapeutyczną on line lub przez telefon. Z Konińską Grupą Wsparcia Psychicznego „Jesteśmy" można skontaktować się na nr telefonu 537 385 828. W zależności od problemu osoba zostanie przekierowana do odpowiedniego specjalisty, który wesprze i pomoże telefonicznie, mailowo, poprzez usługi Skype czy poprzez aplikację Messenger.

Konińska Grupa Wsparcia Psychologicznego „Jesteśmy" powstała w marcu br. na portalu społecznościowym facebook z inicjatywy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie i Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat koniński,   pomoc psychologiczna,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ty,Cuban jeśli ty wierzysz w istnienie piekła,to ty masz około sześciu lat,bo potem sie z tego wyrasta.Nawet ksiądz nie wierzy w te dyrdymały.
Dodano: 4.11.2020 18:06    Przez: pyzaty chłopiec

KOMENTARZE

Czerwonym błyskawicom by się taka pomoc przydała. Niełatwo się w piekle mieszka
Dodano: 04.11.2020 11:50    Przez: Cuban White
Nieźle pracujesz...nie ma to jak praca zdalna...
Dodano: 04.11.2020 11:58    Przez: Miki
Trzeba Jarka konusa przytulić on taki samotny tylko ma kota
Dodano: 04.11.2020 13:15    Przez: buahahah
Wszystko się zgadza,ale nie mieszałbym do tego zwierząt-wszystkie zwierzęta mają Jarka w dupie,za cyniczne żonglowanie ustawą.
Dodano: 04.11.2020 18:03    Przez: animals
Ty,Cuban jeśli ty wierzysz w istnienie piekła,to ty masz około sześciu lat,bo potem sie z tego wyrasta.Nawet ksiądz nie wierzy w te dyrdymały.
Dodano: 04.11.2020 18:06    Przez: pyzaty chłopiec
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO