WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem

Dodano: 14.11.2020 13:28
Źródło: LM.pl

Licheńskie hospicjum potrzebuje finansowego wsparcia. W placówce brakuje środków ochronnych i dezynfekujących.

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronawirusem wśród pacjentów i personelu hospicjum w Licheniu Starym, placówka zużywa ogromne ilości środków ochrony osobistej. Brakuje przede wszystkim kombinezonów i fartuchów ochronnych, maseczek chirurgicznych oraz maseczek typu FFP2 i FFP3, rękawic nitrylowych ( rozmiary M, L), a także płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni. Na to wszystko potrzebne są pieniądze, o które w specjalnym apelu prosi licheńskie hospicjum.

Zebrane środki mają być przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu oraz ciepłe posiłki dla personelu medycznego, który przebywa na oddziale.

 

fot. lichen.pl, facebook

  • Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem
  • Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a nie mogą się zgłosić o pomoc obok- do bazyliki ?
Dodano: 14.11.2020 14:02    Przez: Miki
Miki! Jak zwykle w punkt!!! Bazylika i jej hierarchowie ociekają złotem i bogactwem... ile kasy zbierają za cegiełki umieszczane później na ścianach( swoją drogą to wierzący nie wiedzą, że to pycha i próżność, czyli jeden z grzechów głównych)...!!! A tu hospicjum prosi o pomoc w dobie pandemii i co(?), i cisza jak makiem zasiał ze strony KK- tak objawia się u Nich "Miłość do bliźniego swego"...!!! Hospicjum wsparcie dostanie, ale jak zawsze tylko od bezinteresownych Ludzi...!!! Smutne to i przykre!!!
Dodano: 14.11.2020 15:10    Przez: Wiedźma
Rydzyk dostał ostatnio 17,5 mln,nieznany nikomu ksiądz od Ziobry kolejne 17 mln,innych codziennych "datków" z naszych pieniędzy nie wspomnę.Uważam zatem tę prośbę za bezczelność i żerowanie na dobroci społeczeństwa.Jak to zwykle w Kość.Kat.
Dodano: 14.11.2020 15:47    Przez: Grzech Walerian
Hospicjum jest ich należy do Sanktuarium.
Dodano: 14.11.2020 15:17    Przez: Aga
Przypomnijcie sobie,jak kilka lat temu kościoły zbierały na pomoc powodzianom-ogłoszono uroczyście,że na tej to mszy właśnie:ludzie wyskoczyli z kasy na tacę,a po zabiegu ksiądz-kochani,po mszy rzućcie coś na biednych powodzian,do kasy przed kościołem.
Dodano: 14.11.2020 16:12    Przez: kiszony kukumber

KOMENTARZE

Wczoraj zespół Bayer Full dostał od Glińskiego 550 tys. złotych za to,że jest fajny.
Dodano: 14.11.2020 17:03    Przez: Grzech Walerian
Przedwczoraj Golec Łorkiestra 1,9 mln na wsparcie.
Dodano: 14.11.2020 17:10    Przez: meloman muzyczny
Kasa jest dla zespołów disco- polo, bo to ulubiona muzyka Suwerena..., dla TVP-PIS, bo to tuba propagandowa obecnej Władzy..., pieniążki są na ciepłe posadki i ogromne odprawy..., są też dla KK..., ale Hospicjum jest "tylko" dla bardzo ciężko chorych szarych Ludzi.. i dlatego pieniążków jest brak...!!! Smutne to i przykre!!!
Dodano: 14.11.2020 17:42    Przez: Wiedźma
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO