WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Organizują mikołajkową zbiórkę krwi dla 17-letniej Agaty

Dodano: 22.11.2020 18:57
Źródło: LM.pl

Mikołajkowa zbiórka krwi z możliwością zarejestrowania się w banku dawców szpiku. A wszystko to dla 17-letniej Agaty z powiatu tureckiego. Dziewczyna cierpi na ostrą białaczkę szpikową.

Agata jest uczennicą technikum. Ma mnóstwo znajomych, jest lubiana i ma plany na przyszłość.

- Do jej supermocy należą empatia i chęć pomocy innym. Już od lat udziela się w wolontariacie i bezinteresownie niesie pomóc potrzebującym. Każdy bohater ma jednak swoją słabość. My niedawno dowiedzieliśmy się o słabości Agaty – jest nią białaczka - czytamy na plakacie informującym o akcji zbiórki krwi.

Mikołajkowy pobór pod hasłem „Pokażmy Agacie, że dobro powraca!”, organizuje Turecka Izba Gospodarcza wraz z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Akcja, dzięki której 17-latka będzie mogła zachować ciągłość leczenia, odbędzie się 7 grudnia w siedzibie TIG przy ul. Żeromskiego w godzinach od 9.00 do 14.00.

fot. miastoturek.pl

  • Turek. Organizują mikołajkową zbiórkę krwi dla 17-letniej Agaty

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO